Yoğun bakımda F.Bahçe maçı izleyen o taraftarla mülâkat | İZLEYİN

Yoğun bakımda F.Bahçe maçı izleyen o taraftarla mülâkat | İZLEYİN

Yoğun bakımda F.Bahçe maçı izleyen o taraftarla mülâkat | İZLEYİN

Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu, corona virüsü hastası olan ve oksijen desteği alırken sarı-lacivertli takımın Gaziantep FK maçını izlediği görüntüler sosyal medyada yankı bulan 65 yaşındaki İbrahim Eyin ile görüntülü bir söylev gerçekleştirdi. İşte o anlar…

Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu, anlamlı bir harekete imza attı. Belözoğlu, corona virüsüne yakalandıktan sonradan hasta yatağında oksijen desteği alırken sarı-lacivertli takımın maçını izlediği görüntülerle gündeme gelen İbrahim Eyin’le görüntülü konuşarak kendisine destek verdi. 2007 yılında da yoğun bakıma dargın olan 65 yaşındaki Eyin, o vakit da hastane odasını Fenerbahçe Bayrakları ile donatmıştı.

Hem İbrahim Eyin’in görüntülerini Başakşehir ile oynanan maç öncesinde sarı-lacivertli futbolcular da izledi. “Sizlere her şartta destek olmak isteyen ve sizden hayata bağlanma gücünü bekleyen halk var. Lütfen unutmayın arkadaşlar” mesajı ile Sportif Direktör Emre Belözoğlu kadar futbolculara gönderilen mesaj, mücadele öncesi kayda değer motivasyon sağladı.

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 133 defa

Kategori: Mynet Spor

Yayınlanma Tarihi: 28 Aralık 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat