Yine o kadın, bu kere güzellik merkezinde durum çıkardı

Yine o kadın, bu kere güzellik merkezinde durum çıkardı

Yine o kadın, bu kere güzellik merkezinde durum çıkardı

Edinilen bilgiye takriben olay, Onikişubat ilçesi Yirmiikigün Mahallesi’ndeki bir çekicilik merkezine yaşandı. İddiaya göre, güzellik merkezine gelen Gülcan Ç. bir süre oturduktan daha sonra maskesini çıkarttı. sonradan iş yeri çalışanları tarafından uyarılan kadına yeni maske verildi. Bu sırada söylenerek yerine oturan bayan maskeyi çenesinin altına taktı. Gülcan Ç. iş yeri yetkilisi ile konuştuktan sonradan parasının iadesini istedi. Bir süre tartışmanın ardındaki dışarı çıkarılan kadın, olay yerine gelen polis ekipleriyle de tartıştı. Gülcan Ç. daha sonra bayan polislerle karakola götürüldü.

Yaşanan olay kamerada

Yaşanan durum iş yeri güvenlik kamerasınca görüntülenirken, iş yeri çalışanları da o anları cep telefonu kameraları göre tescil altına aldı. Güzellik merkezinin Gülcan Ç. hakkında davacı olduğu belirtildi.

Geçtiğimiz aylarda maske takmayan ve sosyal mesafeye uymayanlara yönelik yoklama yapan polis ekipleri, maske takmayan Gülcan Ç.’yi uyardı. Maske takmamakta ısrar eden Gülcan Ç.’den polis kimlik istemiş, aniden agresifleşen kadın, “Vermiyorum kardeşim gel de al” diyerek polislere güçlük çıkarmıştı. sonradan karakola götürülen ve polis merkezi önünde telefonla Eshabil isminde bir arkadaşını arayarak, ‘Eshabil yetiş beni karakola getirdiler’ sözleriyle gündem olmuştu.

Hakkında adli ve yönetimle ilgili operasyon yapılan kadının daha önce de bir akarsu bahçesinde ortalığı birbirine kattığı görülmüş, kavgacı hareketleriyle uyarı çekmişti.

Halil Ulubey
 

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim Sohbet Hilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 2 defa

Kategori: Mynet Haber

Yayınlanma Tarihi: 13 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
%d blogcu bunu beğendi: