Vicdansızlık! ‘Köpük’ pompalı tüfekle vuruldu

Vicdansızlık! ‘Köpük’ pompalı tüfekle vuruldu

Vicdansızlık! 'Köpük' pompalı tüfekle vuruldu

Reşadiye Mahallesi, Knidos Sokak’ta yaşamış İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Maliye Bölümü öğrencisi Defne Bardakçı’nın (21) ‘Köpük’ isimli kedisi, dün akşam saatlerinde dışarı çıktı.

Kedi, kısa bir vakit daha sonra kanlar içinde eve döndü. Sahibinin Datça’daki bir baytar kliniğine götürdüğü kedinin, pompalı tüfekle vurulduğu belirlendi. Burada yapılan müdahalenin gerisinde, Gökova Hayvan Hastanesi’nde bir saat süren ameliyata alınan Köpük’ün bacağından bir saçma çıkarıldı. But kemiğinin 6 uygun kırık tespit edilen kediye, platin takıldı.

5fdf7b8eb57f151d08f68c51

‘KİM, NEDEN BÖYLE BİR VAHŞİLİK YAPTI BİLEMİYORUZ’

Ameliyatın arkasından kedisi Köpük ile Datça’ya dönen Defne Bardakçı, “Köpük, tekrar tekrar evin önünde dolaşırdı. Kim niçin böyle bir vahşilik yaptı, bilemiyoruz. O da bir can taşıyor. Onu canlı nişan tahtası gibi gören zihniyeti kınıyorum” dedi. Kedisinin şu lahza sağlık durumu durumunun iyi olduğunu ancak 3 hafta süreyle yaşamsal tehlikesinin bulunduğunu ifade eden Bardakçı, olayı görebilen varsa yardımda bulunmalarını istedi.

Reşadiye Muhtarı Sami Akkın da olaydan büyük üzüntü duyduğunu belirtip, “Hayvanlara yapılan her türlü şiddeti kınıyorum. Bu işin peşini bırakmayacağız. Umarım bir görebilen olmuştur” dedi.

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 155 defa

Kategori: Mynet Haber

Yayınlanma Tarihi: 20 Aralık 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat