Übeyd Adıyaman’dan Galatasaray – Gençlerbirliği maçı sonrası tanımlama!

Übeyd Adıyaman’dan Galatasaray – Gençlerbirliği maçı sonrası tanımlama!

Übeyd Adıyaman'dan Galatasaray - Gençlerbirliği maçı sonrası tanımlama!

Galatasaray – Gençlerbirliği karşılaşmasında Ankara temsilcisinin kalesini koruyan Übeyd, maç sonunda kendiine yapılan eleştirilere yanıt verdi.

Übeyd’in sosyal ağ hesabından yaptığı izah etme şu şekilde;

“Öncelikle Herkese Şanslı geceler Dinç Günler dilerim. Bugün ancak Aldığımız Fena Netice ve Bana güvenen herkesin Güvenini Boşa Çıkardığım İçin Çok üzgünüm. Yıllarca Hayalini Kurduğum o an bugün bana nasip oldu. O Anımdaki Halimi anlatmaya kelimeler bulamıyorum Birçok Futbolcu Abim Ve kardeşlerim bunu yaşamıştır adım gibi biliyorum Bugün oysa Sonucun böyle olmasına en büyük etkenin ben olduğumu da biliyorum Hiç bir Bahenin Arkasına Da sığınmıyacağım Yaşım gençti. İlk maçımdı gibi cümleler yazmıyacağım. Bugün ancak Yaptığım bütün Yanlışlardan Hatalardan nedeniyle ilk önce bana güvenen herkesten sonra Bütün futbol camiasına ve Futbol sevdalılarına Kendi Adıma Özürü Bir borç Bilirim. Hepinizden Tek Tek Özür diliyorum. Gündemin böyle olmasına sebebiyet veren benim. Lakin Şunlarıda söz etmek istiyorum. Bir çok Hayallerle çıkılan maçı bu şekilde bitirmek doğrusu Fazla acı verici. Maçtan sonradan aldığım mesajlar. Anneme Nişanlıma yazılan ağza alınmayacak şeyler söyleyen Vicdanlar lütfen kendini benim yerime koysun. Acıtasyon yapmıyorum.

Ben babasız Annemin Canla başla çalışarak helal para kazanarak bizi büyütmesiyle buralara kadar geldim. Yetim gelişen sefalet görebilen Çoğu İnsan bilir Babasız büyümenin ne çağırmak olduğunu. Ben bugün Hatamın büyük olduğunu biliyorum lakin Siz abilerime kardeşlerime sesleneniyorum İlk maçına Çıkan heyecandan eli Ayağı titreyen Bu kardeşinize Şikeci diye damga vurdunuz. Bişeye açıklık getirmek istiyorum. Biliyorum çoğu yerde 13-14 yaşlarında daha aşağı yapıda oynarken Attığım Twittler gündem olmuş ben Ülkemizi gururla temsilci tüm büyük Takımlarımız için bir fazla twit attım.

Ama herkes İşine geldiği gibi yorum yapmış. Yer bildirimlerim gündem olmuş O twittleri Lütfen attığım tarihte Oynadığım Maçlara bakarak eleştirsinler. Çocukluk hevesimizdi hepsi bir çoğumuzda kullanmışızdır. Ama çocukluk zamanımda yazdığım şeyler yüzünden Şikeci damgası yemek yemek Gerçekte Kaldırılıcak bir ağırlık değil. Bunları kâğıda dökmek zorundaydım. Yazdıklarımdan alınan incinen Birileri olduysa Tekrardan Özür dilerim. Herkese sağlıklı Hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir ömür dilerim.”

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50