Trabzonspor’dan o hakaretlere sert tepki!

Trabzonspor’dan o hakaretlere sert tepki!

Trabzonspor'dan o hakaretlere sert tepki!

Trabzonspor Kulübünün yönetim kurulu ile yetkili kurulları, bazı futbolcuların eşlerine küfür edenler hakkında kulübün başlattığı adli sürecin ardına kadar takipçisi olacaklarını bildirdi.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden idare heyeti, divan başkanlık kurulu, istişare kurulu, denetim kurulu, sicil kurulu, disiplin kurulu ile arşiv ve müze kurulu göre yazılmış açıklama yapılarak, Galatasaray maçı sonrasında bazı futbolcuların eşlerine sosyal ağ üzerinden ağır şekilde küfür edilmesine sert tepki gösterildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Yaşanan bu etik dışı durumu büyük bir üzüntüyle takip ettiğimizi ve güçlü olarak kınadığımızı maddeler halinde sıralamak isteriz. Sosyal medyada kendini taraftar olarak tanımlayan ve bazı futbolcuların eşlerine galiz küfürler eden bu şahıslar hakkında kulübümüzün başlattığı adli sürecin de sonuna kadar takipçisi olacağız. Futbolumuzu terörize eden bu şahısların ulu Türk adaleti önünde en ağır cezayı alacağından şüphemiz yoktur.”

Küfür eden şahısların kulübün üyesi olması halinde disiplin sürecinin de tez yürütüleceğinin vurgulandığı açıklamada, şunlar kaydedildi:

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat