Trabzonspor’da kriz masası! Galatasaray maçı sonrası sil tekrar

Trabzonspor’da kriz masası! Galatasaray maçı sonrası sil tekrar

Trabzonspor'da kriz masası! Galatasaray maçı sonrası sil tekrar

Trabzonspor’da Galatasaray yenilgisi camiayı üzdü. Teknik direktör Abdullah Avcı ve yardımcıları da 90 dakika sonunda kafa kafaya vererek bir toplantı gerçekleştirdiler.

Ayrıntılı inceleme yapan ekip takımın artılarını ve eksilerini masaya dökerken özellikle maç 2-0’a geldikten daha sonra ‘kabullenmiş’ görüntünün sıkıcı olduğu konusunda düşünce birliğine vardılar. Teknik direktör Abdullah Avcı da maç sonunda “Beni üzen şart kabullenmişlik. Trabzonspor kabullenmez. Bu beni üzdü ama çalışmaya devam edeceğiz” demişti.

KALİTE ARTACAK
Teknik direktör Abdullah Avcı ve ekibi kurdukları kriz masasında acil çözüm planlarını da konuştular. Deneyimli hoca ve kurmayları iki konuyu öncelikli ayla getirdi.

İlki takımdaki mevcut oyuncuların sorumluluktan kaçması. Bu sebeple elini yeterince taşın altına sokmayan bir takım isimler ciddi biçimde uyarılacak. Takımı daha fazla sahiplenmeleri istenecek.

İkincisi ise transferler. Abdullah Avcı devre aralarında 7 oyuncu istiyordu. Sanatkâr çalıştırıcı yönetimden ilave bütçe isteyecek. Böylece kuvvetsiz bulduğu kadro kalitesini artırmayı hedefliyor.

YÜREKTEN SÖYLEDIM
Avcı, Trabzon’a bu takımı düzeltmeye ve yukarı taşımaya geldiğini hatırlattı. Tecrübeli çalıştırıcı “Ben buraya bir zorlukta bırakıp gitmek için gelmedim. Durağan denizi değil dalgalı denizi seçtim derken gayet ciddiydim. Bunu lafta bırakmayacağım çünkü samimi söyledim” ifadelerini kullandı.

O PASI NIÇIN VERMEDIN
Benik Afobe’nin bencil tavrı kızdırdı. Kongolu oyuncu bomboş durumdaki Djaniny’ye atamak yerine uzaktan şut denemiş ve topu auta atmıştı. Takım arkadaşları da soyunma odasında “Neden o pası vermedin” diye sordular.

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 129 defa

Kategori: Mynet Spor

Yayınlanma Tarihi: 28 Aralık 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat