Trabzonspor’da büyük başkalaşım! Tam 5 yolcu

Trabzonspor’da büyük başkalaşım! Tam 5 yolcu

Trabzonspor'da büyük başkalaşım! Tam 5 yolcu

Fırtına’da devre arasından itibaren kadroda önemli şansın dönmesi olacak. Kadro dışı bırakılan isimlerden Fousseini Diabate, Bilal Başacıkoğlu ve Stiven Plaza ile yollar ayrılacak.

Ayrıca sürpriz şekilde bazı yerli isimlerin de gidebileceği konuşuluyor. Bu oyuncular Abdulkadir Parmak ve Hüseyin Türkmen.

Geçen sezon çok eleştirilen Hüseyin bu sene istediği süreleri alamıyor. Genç oyuncuya Süper Lig’den teklifler olduğu öğrenildi.

Abdulkadir Parmak ahenkli şeklide 11’de oynasa da sert eleştirilerden olumsuz etkilendiği kaydedildi. Başarılı orta saha oyuncusu için de Süper Lig ekiplerinden tekliflerin geldiği belirtildi.

PLAZA DÖNECEK

Beklenileni veremeyen Stiven Plaza’nın da Valladolid’e geri dönmesi bekleniyor. Büyük umutlarla alındı bütün bir hüsran oldu.

BİLAL GENÇLERBİRLİĞİ’NE

Bilal Başacıkoğlu’na Anadolu’dan çoğu öneri var. G.Birliği, BB Erzurumspor ve Denizlispor ilgileniyor. G.Birliği gözde durumda.

DIABATE FRANSA’YA

Performansı gözden düşmüş Diabate, Fransız kulüpleriyle yakın temasta. Devre aralarında bu ülkeye aktarma olması bekleniyor.

HÜSEYİN YOLCU

Hüseyin Türkmen de Süper Lig’den çoğu kulüpten teklif alıyor. 24 yaşındaki stoperin ahenkli forma giyeceği bir takımı seçmesi bekleniyor.

PARMAK DERTLİ

Abdulkadir Parmak bilhassa sosyal medya eleştirilerinden olumsuz şekilde etkileniyor. İyi bir önerge gelirse ayrılmayı düşünmeye başladı.

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 22 defa

Kategori: Mynet Spor

Yayınlanma Tarihi: 29 Aralık 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Mynet Sohbet Zurna Sohbet Geveze Sohbet Geveze Chat Mynet Chat Zurna Chat