Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı’dan galibiyet yorumu: Üzerine koyarak gidiyoruz

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı’dan galibiyet yorumu: Üzerine koyarak gidiyoruz

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı'dan galibiyet yorumu: Üzerine koyarak gidiyoruz

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, 1-0 kazandıkları Göztepe maçının ardından açıklamalarda bulundu. Başarı sebebiyle mutlu olduğunu belirten deneyimli teknik adam, Başkan Ahmet Ağaoğlu ve yönetimi de kulüpteki ‘mali huzur’ nedeniyle övdü.

Avcı’nın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

“Pandemi döneminde yayıncı kuruluştan elde edilen gelirde önemli düşüş, uzun vakit ödeme yapılmaması, bu bütün kulüpleri sıkıntıya soktu. Seyirci hasılatının olmaması, reklam ve sponsorluk gelirlerinin ayrıntılarıyla durmuş olması ve ürün satışlarının dibe vurması.

“OYUNCULARINA BORCU OLMAYAN BİR TRABZONSPOR VAR”
Buna karşın bugün oyuncularına 1 kuruş borcu olmayan bir Trabzonspor. Bizim yönetimin göreve geldiği zaman en büyük bıkkınlık olarak önünde duran bu problem ortadan kalkmış ancak siz de dahil kimse bunu konuşmuyor.

“KAZANACAKLARINA İNANIYORDUM”
Her seferinde bir tık üzerine koyarak gidiyoruz. Ne puana, ne sıralamaya bakıyoruz. Bir sonraki haftaya nasıl hazırlanırız, ona bakıyorum ben. Burası bir aile. İnişler çıkışlar olacaktır oysa gelişiyoruz ve bu durum beni hoşnut ediyor. Kazanacaklarına inanıyordum. Onlara 4 gün izin verdim.”

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat