Trabzonspor kurul başkanlarından teknik direktör Avcı’ya ziyaret

Trabzonspor kurul başkanlarından teknik direktör Avcı’ya ziyaret

Trabzonspor kurul başkanlarından teknik direktör Avcı'ya ziyaret

Trabzonspor Kulübünün kurul başkanları, bordo-mavili takımın teknik direktörü Abdullah Avcı’yı ziyaret etti.

Kulübün internet sitesinde yer alan açıklamaya kadar, Avcı’yı ziyarette, kulüp genel sekreteri Ömer Sağıroğlu ve idare danışmanı Ali Kemal Denizci’nin yanı sıra divan başkanlık kurulu başkanı Ali Sürmen, teftiş kurulu başkanı Mahmut Ören, sicil kurulu başkanı Osman Çavuşoğlu, disiplin kurulu başkanı Haluk Raci Gençosmanoğlu, kayıtlar ve müze kurulu başkanı Mehmet Salih Uzun yer aldı.

Fırtına’dan Ahmed’e pres! Transfere sıcak bakıyor

Teknik direktör Avcı’ya galibiyet dileklerini ileten Ali Sürmen, “Zaten başarılarıyla kendini kanıtlamış, herkesin takımında görmek istediği bir antrenörün bizlerle birlikte olmasından dolayı mutluyuz. Sizinle birlikte olmaktan çok keyif aldık. Defalarca birlikte başarılı günlere gideceğimizi düşünüyoruz. Bu bir beklenti yok, bu başarının gerçekleşeceğini düşünüyoruz. bu nedenle size ve ekibinize bir kere daha başarılar diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Avcı, ziyaretleri ve iyi dileklerinden dolayı komite başkanlarına teşekkür ederek, şunları kaydetti:

“Herkesin istediği antrenör dediniz, şunu da ben ekleyeyim, her antrenör de Trabzonspor’da hedeflemek ister. Burada olduğum için ben de çok mutluyum. Tam iki ay oldu Trabzon’a geleli. Bu süreçte bazı iadeiziyaretler yapmayı düşünüyorduk ama maç takviminden nedeniyle bunları gerçekleştiremedik. İnşallah önümüzdeki süreçte biz de sizi ziyaret ederiz.”

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50