Thiam gözünü Alanyaspor’a dikti!

Thiam gözünü Alanyaspor’a dikti!

Thiam gözünü Alanyaspor'a dikti!

Fener bahçe’nin Kasımpaşa’yı 3-0 yendiği maçta iki gol atan Mame Thiam, bunun mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Thiam, Fenerbahçe Televizyonu’na yaptığı açıklamada, “Gol attığım için fazla mutluyum. Yüzde yüz performansınızı takım olarak ortaya koyduğunuzda golleri buluyorsunuz. 3 puan ise benim için daha büyük mutluluk.” dedi.

Takımın mücadelesini golle taçlandırdığını anlatan Thiam, “Şu Anda Alanyaspor ile evimizde oynayacağız. Bir ay içinde fazla fazla maçımız olacak. Yoğun bir periyot olacak. Umuyorum ki galibiyetlere devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Sakatlıkların yanı sıra yeni müşteri corona virüsü vakalarına karşın takım olarak iyi mücadele verdiklerini kaydeden Thiam, “Aile gibiyiz. Zorluklara rağmen her şekilde çalışıyoruz. Bu çaba bizlere ilerleyen zamanlarda asistan olacak.” değerlendirmesinde bulundu.

Taraftarları fazla özlediklerini vurgulayan Thiam, “Umuyorum ki bu süreç çok süratli şekilde sona erer ve taraftarlarımız da baştan geri dönüp bizlere destek olmaya devam eder. Onlar bizim için 12. adam. Görmek istediğim şey attığım gollerden daha sonra onların kutlama yapmaları ve mutluluk yaşamalarıdır.” diyerek sözlerini tamamladı.

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat