Talat Papatya “Yurt içi ve yurt dışı temasları sürdürüyoruz”

Talat Papatya “Yurt içi ve yurt dışı temasları sürdürüyoruz”

Talat Papatya “Yurt içi ve yurt dışı temasları sürdürüyoruz”

Süper Lig’de flaş ayrılık! İstifası kabul edildi…

Son dönemde önceliği transfere verdiklerini bildiren Talat Papatya, “İlhan Palut’a teşekkür ederek yollarımızı ayırdık. Son derece medeni ve Göztepe kültürüne yakışan bir veda oldu. Maalesef bu futbol ikliminde 6 maçta alınan sonuçlar bir değişimi kaçınılmaz kılıyor. 1 yılı aşkın süredir çalıştığımız İlhan Palut hocamız, Türk futbolunun kayda değer teknik adamlarından biri olacaktır. Teknik direktör konusunda hem yurt içi keza de yurt dışı temaslara ivedilikle başladık. Görüşmelerimiz sürüyor fakat Cumartesi günü oynayacağımız Konyaspor maçına geçen sezon Trabzonspor deplasmanında olduğu gibi kulüp bünyesindeki hocalarımız ile çıkacağız” diye konuştu.

“HİÇ ALIŞIK OLMADIĞIMIZ BİR MAÇ TRAFİĞİ YAŞIYORUZ”
Bu sezonun öteki sezonlardan farklı geçtiğini belirten Papatya, “Hiç alışkın olmadığımız bir maç trafiği yaşıyor, her hafta testler oluyoruz. Covid-19 riskinden ötürü her oyuncumuz bizler için çok değerli böylece oyuncularımıza sahip çıkmalıyız. Farklı bir sezonun içindeyiz her an her şey değişken. Uzun vadede özgüveni sağlam olan takımlar öne geçecektir. Bütün camia olarak takımımıza defalarca birlikte özgüven aşılamalıyız. Yeri gelmişken son günlerde gündeme gelen değişik fon ve şirketlerin kulübümüze yatırım yapması ile ilgili görüşmelere ilişkin Başkanımız Mehmet Sepil daha önce ne dediyse aynı noktadayız” dedi.

“TAKVİYELERİN YAPILACAĞINDAN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN”
Devre arası transfer döneminin her zaman zor geçtiğini ifade eden Papatya, “Görüşmeler devam ediyor, imza aşamasına gelindiği noktada başkanımız daha önce söylediği gibi tüm bilgileri camiamız ile paylaşacaktır. Zaten bu hafta içi öğretmen konusu da netleştiğinde başkanımız ayrıca öğretmen keza de gündemi meşgul eden ve kafada soru işareti olan konularla ilgili gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Son dönemde bizim kulüp olarak önceliğimiz ara transfer dönemi oldu. Göztepemize katkı sağlayacak oyuncuları takımımıza katmak için güvendiğimiz scout ekibimiz yoğun bir alıştırma sürdürülüyor. hemen bu konuşmayı yaparken bile bazı transferler sonlanmış olabilir. Tabii oysa ara transfer dönemi tekrar tekrar baskı bir süreç olmuştur ama gereken takviyelerin yapılacağından kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

Süper Lig’de flaş ayrılık! İstifası kabul edildi…

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50