Son dakika: Trabzonspor o hesaplar hakkında suç duyurusunda bulundu!

Son dakika: Trabzonspor o hesaplar hakkında suç duyurusunda bulundu!

Son dakika: Trabzonspor o hesaplar hakkında suç duyurusunda bulundu!

Trabzonspor Kulübü, Galatasaray ile oynadıkları ve 2-0 mağlup ayrıldıkları maçın gerisinde bazı futbolcularının eşlerinin sosyal medyada amaç alındığını duyurdu.

Futbolcu eşlerine sosyal medyada hakaret içerikli çoğu mesajın atıldığını tespit ettiklerini bildiren bordo-mavililer, söz konuşu kişiler hakkında hukuki süreç başlatıldığını açıkladı.

İşte o tanımlama:

Galatasaray karşılaşması sonrası bir takım futbolcularımızın eşlerine, sosyal medya hesaplarından tatsız, ahlakla ve insanlıkla bağdaşmayan cümleler kullanılarak çok ağır hakaretler edilmiştir. Ilk Kez şunun bilinmesini isteriz oysa; futbolcularımız ve aileleri kulübümüzün en değerlileridir. Saygı çerçevesi içerinde yapılan eleştirinin her türlüsüne açığız. Fakat taraftar kisvesi altında insanlık dışı kelimeler kullanarak, oyuncularımıza ve eşlerine hakaret edilmesine asla hoşgörü gösteremeyiz. Bu olayları şiddetle kınadığımızı belirtirken, hukuk birimimizin söz konusu hesapları saptama ederek kanuni işlemlere başladığını kamuoyunun bilgisine sunarız.

Hugo’nun son durumu belirli oldu! Resmen açıklandı

Diabate’den şok atak! İzinsiz olarak…

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat