Son dakika: Omar Elabdellaoui’nin sıhhat nasıl? İşte hastaneden yapılan son tanımlama

Son dakika: Omar Elabdellaoui’nin sıhhat nasıl? İşte hastaneden yapılan son tanımlama

Son dakika: Omar Elabdellaoui'nin sıhhat nasıl? İşte hastaneden yapılan son tanımlama

Yeni Yıl gecesi evinde yaşadığı havai fişek kazası sonrası hastaneye kaldırılan Galatasaraylı Omar Elabdellaoui’nin sağlık durumu durumuyla ilgili yeni bir açıklama daha yapıldı.

Galatasaray Kulüp Doktoru Yener İnce, Omar’ın ameliyatını gerçekleştiren Prof Dr. Vedat Kaya ve sarı-kırmızılı kulübün İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, müşterek basın toplantısı düzenleyerek son gelişmeleri aktardı.

İşte o talimatlar:

YENER İNCE: ORTALIKTA ÇİRKİN İDDİALAR VAR

“Yılbaşı gecesi Omar nahoş bir kaza geçirdi. Kardeşimize ve camiamıza geçmiş olsun. Yardım olan herkese teşekkür ederiz. Spekülasyonların önlemek için açıklama yapacağım. Türkiye’nin en iyisi olduğuna inandığımız Vedat Öğretmen ekibin başındaydı. Son derece iyi işler yapan bir göz kliniği var. Onlar, Omar’ı burada karşıladı. Vedat Öğretmen, gece gündüz demeden Omar’ın yanında. Planlanan bir operasyon yapıldı. Sağdan, soldan gelen sorulara cevap devretmek için buradayım. Önceliğimiz Omar’ın sağlığı, ne vakit oynayacağı doğru soru yok. Ortalıkta fena iddialar var, bunlar çirkin şeyler. Burada Omar’ı o gece bekleyen iyi bir ekip vardı.

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat