Son dakika Galatasaray haberi: Fatih Terim’den Omar açıklaması! “Elimizden gelen her şeyi yapacağız”

Son dakika Galatasaray haberi: Fatih Terim’den Omar açıklaması! “Elimizden gelen her şeyi yapacağız”

Son dakika Galatasaray haberi: Fatih Terim'den Omar açıklaması!

Evinde yeni yıl kutlaması yaptığı sırada havai fişek patlaması nedeniyle yaralanan ve hastaneye kaldırılan Galatasaray’ın Norveçli futbolcusu Omar Elabdellaoui’yi ziyaret eden Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, burada basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Terim, “Dün akşamda çocuklar ve Abdurrahim Bey ile beraber buradaydım. Büyük geçmiş olsun. Allah canını bağışlamış. Bizim çok tartı verdiğimiz bir oyuncumuz. Hem saha dışı keza saha içi. Bizim için fazla kıymetli. Hemen kendisi ile her yerde görüştüm. Kendisine de tüm duygu ve düşüncelerimi aktardım. İkimiz de birazcık daha artı duygusallaştık. Galatasaray Kulübü ve bizler, elimizden gelen her şeyi onun için ne yapabilirsek yapacağız. Bundan zaten kimsenin herhangi bir şüphesi yok. Kendisine de uğraş etmesini, bunu yenebileceğini söyledim. Kolay bir şey yok. Bu bir işlem. İnşallah bu süreç de onun lehine işleyecek. Basit bir hadise atlatmadı” diye konuştu.

“İYİ DİLEKLERE İHTİYACI VAR, DUALARA İHTİYACI VAR”
“Bizim, oyuncularımın, yöneticilerimizin, tüm Galatasaray ve tüm futbolseverlerin iyi dileklerine ihtiyacı var, dualarına ihtiyacı var” diyen Terim, “Açıkçası ailesi ve kendi namına büyük talihsizlik. Ama yaşam içerisinde olan bu hadiselere göğüs gereceğiz. Olaya bir diğer taraftan hiç bakmıyoruz. Çocuklarını memnun etmek için yapılan bir olaya diğer türlü de herhangi bir gösterme açısından bakmaya gerek değil. Nasibimizde 2020, 2021 yılını hastanede dinmek de varmış. Herkesin duyguları aynı. Bu sevgi doymuş yaklaşımımız, bu gönülden isteğimiz yerini bulacaktır. Omar’a da manen bir takviye olacaktır. O da derhal bunun bilincinde. İnanıyorum ama birkaç günlük analizler, birkaç günlük doktorların oluşturacağı bir takım testler onun lehine işleyecektir. Enerjik bir bünyesi var. İnançlı bir çocuk. Hepimizin Allah yardımcısı olsun. İnşallah bir lahza evvel sağlığa kavuşur. Galatasaray oyuncusu hiçbir yerde kaybetmek istemez ama böyle hadisede de ‘Talihsizliğe bak, oyuncumuz eksildi’ de demez. Bizim için insan sağlığı her türlü başarıdan, her türlü sıralamadan önemlidir. Onun sağlığına kavuşması bizim için yeterlidir. Onun eksikliğini hissediyoruz. Yahut diğer bir şey için yok. Dünden beri hiçbirimiz iyi değiliz” ifadelerini kullandı.

>Terim’den Omar açıklaması! ” ikimiz=”” de=”” biraz=”” daha=”” fazla=”” duygusalla=”” data-src=”https://iaftm.tmgrup.com.tr/104406/408/231/6/0/1024/576?u=https://iftm.tmgrup.com.tr/2021/01/01/fatih-terimden-omar-aciklamasi-ikimiz-de-biraz-daha-fazla-duygusallastik-1609520557389.jpeg”/> </p>
<h3>Terim’den Omar açıklaması! “İkimiz de azıcık daha pozitif duygusallaştık”</h3>
<div>
<div data-mbzone=

“BAŞA GELEN HER ŞEYİN DAHA BETERİ VARDIR”
Son dönemde futbolcuların yaşadığı sakatlıklarla ilgili soruyu da Terim, “Benim ruh halim iyi elde etmek zorunda. Lakin ben şöyle bir anlayışa sahibim; Kesin ama başa gelen her şeyin daha beteri vardır. Onun için şartlar ne olursa olsun Allah’a şükretmek lazım, ayaklanma etmemek gerekli. Çünkü dün bunun daha kötüsü var mıydı? Vardı. Bununla kanaat etmek lüzumlu. Yoksa iki defa aynı yerden Emre’nin ayağı kırıldı. Üçüncü Muslera’nın. Bunu sayabiliriz. Bunlar hayat içinde olan şeyler. Bunların daha ağırları, kötüleri, bizi üzecek sarsacak hadiseler olabilir miydi; Fazla şükür olmadı. Olan ile savaş vereceğiz. Ben hayatım boyunca pek davrandım. Kendi başıma gelenlerde de ailemin sıkıntılarında da kendi oyuncularım veya başka oyuncular için de aynı şeyi düşündüm. Şükretmek lazım. Mevcudu yenmek için bir lahza evvel uğraşmak lazım. Bu endişe ve kahır, moral olarak insanı fena yerlere götürür. Onun için hep bu açından bakıyorum” diyerek cevapladı.

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat