Şişli’de dükkana dalan vasıta dehşeti yaşattı

Şişli’de dükkana dalan vasıta dehşeti yaşattı

Şişli’de dükkana dalan vasıta dehşeti yaşattı

İstanbul Şişli’de, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil kaldırıma çıkarak durdu. Bir zaman daha sonra kaldırımdan yola çıkmak için saldırı yapan sürücünün fren yerine gaza bastığı araba, bu sefer karşısında kaldırımı aşarak meslek yerine girdi. Otomobili son anda fark ederek kaçan meslek yeri sahibi hafif şekilde yaralandı. O anlar ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Olay, Şişli Feriköy Baruthane Caddesinde geçtiğimiz Çarşamba saat 17.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben, vasıta sürücüsü Gizem Atam, kiralık olduğu öğrenilen 34 RH 9520 plakalı otomobille, ara sokaktan caddeye yöneldiği sırada direksiyon hakimiyetini kaybederek önce kaldırıma çıktı. Panikleyen sürücü arkasından fren yerine gaza bastı. Caddeye dönmek isteyen şoför bu kere de kaldırımda park halinde duran bir motosiklete çarpıp bir dükkana daldı.

Bu sırada içeride oturan meslek yeri sahibi Ahmet Öztürk, otomobili son anda fark ederek kaçtı ve olayda hafif şekilde yaralandı.

Kaza anı saniye saniye emniyet kamerasında

Emniyet kamerasına saniye saniye yansıyan o görüntülerde ara sokaktan meydana çıkan bayan sürücünün kaldırıma çıkarak ağacı devirdiği ve meslek yerine girdiği görülüyor. Büyük panik yaşamış şoför bir süre aracından çıkamıyor. İş yeri sahibi ise üzerine dürüst gelen aracı görür görmez kendini son anda kurtarıyor.

“bir anda çok çabuk şekilde geldi”

Kaza sırasında meslek yerinde bulunan Ahmet Öztürk, “bir anda fazla çabuk bir şekilde bir araba önce karşısında kaldırıma arkasından aleyhinde kaldırımdan dükkanıma ve kendime ait olan motosiklete çarptı. Böyle bir kaza meydana geldi. Allah’tan içeride müşteri yoktu. Çok seri geldi ve durum bir anda gerçekleşti. Tezgah ile rafların arasına ayağım sıkıştı” dedi.

Emre Baba – Ömer Faruk Yıldız – Doğan Can Gözü Kara
 

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 130 defa

Kategori: Mynet Haber

Yayınlanma Tarihi: 26 Aralık 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat