Sergen Yalçın’ın gözü zirvede! “Böyle giderse…”

Sergen Yalçın’ın gözü zirvede! “Böyle giderse…”

Sergen Yalçın'ın gözü zirvede!

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, defalarca gelen galibiyetlerle irtifa şanslarının doğmasıyla ipleri daha da sıkı tutmaya başladı. Tecrübeli öğretmen, oyuncularına kısa bir tavır yapıp beklentilerini sıraladı. Defans oyuncularına, özellikle kaleye yakın yerlerde faul yapmamalarını söyleyen Yalçın, “Karşı Taraf ataklarını daha kendi hücum bölgemizde önlememiz gerekiyor. Peşinde orta sahada karşılarız. Tehlikeyi olası olduğunca savunma hattına getirmeden önlememiz gerek” dedi.

BİZDEN KORKUYORLAR
İleri oyuncularına ise ofsayta uyarı etmeleri gerektiğini anlatan siyah-beyazlı öğretmen; Ghezzal, Rosier ve N’Koudou’dan bol bol suç oluşturan alanına orta kesmelerini istedi. Yalçın, “Sezon başında bu takıma şans vermeyenler derhal bizden korkar oldu. Çünkü oyunumuz oturdu. Hakemlere, saha dışı olaylara bakmadan çıkıp topunuzu oynayın. Böyle devam edersek 3 hafta sonradan liderlik koltuğu bizim olur” dedi. Sergen Yalçın’ın antrenman sonrası bazı isimlerle bire bir görüşmeler yaptığı da gelen haberler aralarında.

GOLCÜLÜĞÜNE GÜVENİYOR
Sivas karşısına Josef ve Aboubakar gibi iki manâlı isminden mahrum çıkacak olan Beşiktaş, golcü kimliğini Yiğidolar’a karşı da devam ettirmek istiyor.

ŞAMPİYON ÇEBİ!
4 büyük kulübün başkanlar bazında en başarılı ismi Ahmet Nur Çebi oldu. Beşiktaş başkanı, göreve geldiğinden beri siyah-beyazlı kulüp 78 puan topladı. Çebi’nin başkanlığındaki 39 haftada toplanan 78 puanın 57’si Sergen Yalçın döneminde 21 puan ise Abdullah Avcı döneminde toplandı. Çebi’nin göreve gelmesinden itibaren oluşan puan durumu şu şekilde:

BEŞİKTAŞ – 78 PUAN

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat