Sergen Yalçın isyan etti: Oyuncularım yediği tekmelerden davacı! Hakemler…

Sergen Yalçın isyan etti: Oyuncularım yediği tekmelerden davacı! Hakemler…

Sergen Yalçın isyan etti: Oyuncularım yediği tekmelerden davacı! Hakemler...

Süper Lig’de defalarca 4. galibiyetine Hes Kablo Kayserispor deplasmanında imza atarak, 81 hafta ve 862 gün sonra önderlik koltuğuna oturan Beşiktaş’ta, Teknik Direktör Sergen Yalçın karşılaşmanın peşinde soyunma odasında oyuncularını tek tek tebrik etti.

Milliyet Gazetesi’nden Serdar Sarıdağ’ın haberine kadar; Keza futbolcularıyla keza de yöneticilerle ligde bulundukları yeni pozisyonu değerlendiren Yalçın’ın, “Yoğun maç trafiğinde bundan böyle basit karşılaşma olmadığını söylemiştim. Düşündüğümüz gibi bu maç da güç geçti. Nasıl oynadığımızdan daha fazla, kaç puan aldığımız manâlı. Zamanı gelince iyi futbol da oynarız kimse endişelenmesin” dediği öğrenildi.

Ocak ve Şubat aylarında fazla sayıda engebeli maça çıkacaklarını hatırlatan siyah-beyazlı hoca, zirvede kalabilmenin önemine vurgu yaptı.

Yalnızca Beşiktaş’ın değil yarıştaki öteki takımların da puan odaklı oynadıklarını dile getiren Sergen Yalçın’ın, “Elimizden geldiği değin rotasyonu geniş tutmaya çalışıyoruz. Bize karşı oynayan takımların önceliği bir puanı garanti altına olmak.

Muhakkak bu durum bizi sıkıntıya sokuyor fakat tüm bunları vermek zorundayız. Lideriz fakat burada daimi elde etmek kayda değer. Şampiyonluktan söz etmek için henüz erken. Muhakkak niyet şampiyon edinmek oysa yolumuz daha çok uzun” ifadelerini kullandığı bildirildi.

RAKİPLERİN SERT FUTBOLU
SIRASI GELMIŞKEN tecrübeli hocanın, yöneticilerle yaptığı görüşmede son dönemde rakiplerin kendilerine karşı sert futbol oynadığını da söylediği belirlendi.

Sergen Yalçın’ın, “Rakiplerin bize karşı katı savunma anlayışıyla oynaması fazla adi, yapacak bir şey değil. Fakat anlamadığım bir nokta var.

Neden her maç bize karşısında fazla sert oynuyorlar. Oyuncularımın hepsi yedikleri tekmelerden şikayetçi. Hakemler bunları görmüyorlar mı?” ifadelerini kullandığı aktarıldı.

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 132 defa

Kategori: Mynet Spor

Yayınlanma Tarihi: 05 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat