Şenol Güneş’ten yılbaşı mesajı! Dünya Kupası ve EURO 2020…

Şenol Güneş’ten yılbaşı mesajı! Dünya Kupası ve EURO 2020…

Şenol Güneş'ten yılbaşı mesajı! Dünya Kupası ve EURO 2020...

Ay-yıldızlıların teknik patronu Şenol Güneş, yeni yıl için bir mesaj yayımladı. Tecrübeli teknik adamın Türkiye Futbol Federasyonu’nun sitesinde yayımlanan mesajı şöyle:

“Pandeminin gölgesinde geçirdiğimiz bir yılı geride bırakıyoruz. 2020 yılı insanlığın büyük sıkıntılarla boğuştuğu, sıra dışı bir yıl oldu. Fazla önemli kayıplar yaşadık. Kaybettiklerimize bir kere daha Allah’tan rahmet, üzüntülü ailelere ve millletimize başsağlığı diliyorum.
En büyük temennimiz yeni yılda bu sorunların en ince ayrıntısına kadar ortadan kalkması ve dünyanın salgın gündeminden uzaklaşmasıdır.

2020, bizim için ‘şampiyona’ yılı olacaktı fakat pandemi futbolun sürekliliğine de maalesef büyük darbe vurdu. Liglere bahşedilen aralar; sporcuların, teknik adamların ve kulüplerin yeni sürece hazırlıksız yakalanmaları, herkesi olduğu gibi bizleri de olumsuz etkiledi.
Yeni normale alışmaya çalışırken ara sıra istemediğimiz durumlarla karşılaştık. En büyük dileğimiz yaşadığımız bu süreçten çıkarttığımız sonuçlarla, dürüst ve sağlıklı tasarlama yaparak önümüzdeki dönemi hedeflediğimiz başarılarla geçirmektir.
2021 yılında iki engebeli mücadelede ülkemizi temsilcilik edeceğiz. Hem Dünya Kupası’na katılmak ayrıca de ertelenen EURO 2020 finallerinde iyi sonuçlar almak için bütün gücümüzle çalışacağız.

Futbolumuzda mutlaka hayata geçirmemiz gereken sevgi, hürmet ve güven ortamı, milletçe hedeflerimize varmak konusunda en büyük gücümüz olacaktır. Yiğitlik, inanç ve mücadele ile özlem ettiğimiz her şeye kavuşacağımıza inanıyorum…

Gelişime açık, özgüvenli, mental olarak güçlü, ilişkileri iyi, tamamının benzer duyguları paylaştığı, sempatik, temiz kalpli, kabiliyetli bir oyuncu grubuna sahibiz. ‘Bizim Çocuklar’ sloganıyla kucakladığımız bu ekip, sağduyulu insanlarımızın yüreğinde şimdiden yer etti.
Oyunumuzla, alacağımız sonuçlarla dünya futbolunda bir yerimiz olması adına daima daha iyisini hedefliyoruz. Yolumuzdan katiyen dönmeyeceğimizin ve kendimize inandığımızın bilinmesini istiyor, halkımızın da bize güvenmesini bekliyoruz.
2021’in; hayallerimizin gerçekleşmesi yolunda bizlere umut ve galibiyet getirmesini istiyor, herkesi iki taraflı değerimiz olan Milli Takım’ımızın civarda bütünleşmeye eğlence ediyorum.

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat