Şanlıurfa katliam! Acı haberler geliyor! 5 birey hayatını kaybetti

Şanlıurfa katliam! Acı haberler geliyor! 5 birey hayatını kaybetti

Şanlıurfa katliam! Acı haberler geliyor! 5 birey hayatını kaybetti

Son dakika haberi: Olay, öğle saatlerinde Şanlıurfa-Bozova karayolu üzerindeki Remzi Mahallesi’nde meydana geldi. Arasında uzun süredir arazi anlaşmazlığı sebebiyle husumet olduğu belirli Avcı ve Polat ailelerinin fertleri, bu meseleyi yine görüşürüz bir araya geldi. Röportaj esnasında taraflar arasında ağız dalaşı çıktı. Kısa sürede çoğalan tartışma tabanca ve uzun namlulu tüfeklerin kullanıldığı kavgaya dönüştü. Karayolu üzerine taşınan silahlı kavgada, 3 birey durum yerinde hayatını kaybetti.

2 KİŞİ DE HASTANEDE YAŞAMINI YİTİRDİ

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine fazla sayıda jandarma ve sıhhat ekibi sevk edildi. Silahlı kavgada vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralanan 5 kişi ise şehir merkezindeki hastanelere kaldırıldı. Acele serviste çare alına alınan yaralılardan 2’si de doktorların çabasına karşın kurtarılamadı.

KAVGADA ÖLENLERİN İSİMLERİ 

Kavgada ölen kişilerin Mehmet Belli Avcı, Ömer Avcı, Mustafa Avcı, Elif Avcı ve İbrahim Polat olduğu belirtildi. Hastanede tedavileri süren 3 yaralının ise sıhhat durumlarının ciddiyetini koruduğu bildirildi.

MAHALLEDE YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMİ

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, durum yerine gitgide artarak yetkililerden data aldı. 5 kişinin yaşamını yitirdiği mahallede jandarma ekipleri yoğun emniyet önlemi alırken, kavgaya karıştığı belirlenen 3 birey ise gözaltına alındı.

Jandarma ekipleri, kavgaya karışan diğer şahısların de yakalanmasına karşın çalışmasını sürdürüyor.

 

 

Yedi Gündem

Abone Ol

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 141 defa

Kategori: Mynet Haber

Yayınlanma Tarihi: 26 Aralık 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat