Ressam isimden şok sözler! “Fatih Terim ona güvenmiyor”

Ressam isimden şok sözler! “Fatih Terim ona güvenmiyor”

Ressam isimden şok sözler!

Omar’ın yaşadığı kaza, Antalyaspor’un 4 gün önce evinde Hatay’dan 6 gol yemesi…

İki tarafın da travması farklıydı ama bunun altından kalkabilecekleri yer ortaktı: Futbol sahası…

Antalya, bunun altından kalkarken, Galatasaray; Emre’nin güvenilmez kırmızı kartı ve Falcao’nun vedasıyla aşağıda kaldı.

Kalesinde 6 gol görebilen Antalya’nın ne oynayacağı belliydi lakin bir maçlığına en uçta çözümmüş gibi görünen Oğulcan’dan yine santrfor olmasını beklemek, Arda, Emre sahadayken, işlevi olmayan Ömer ile açmak Galatasaray namına soru işaretleriydi.

Kapanan savunmaları güç aşarsınız ama kesinlikle var bu oyunda formülü. Bol verkaç, sıfıra inen bekler ve yayınlama dışından manâsız şut. Gol olmasa da rakibin dengesini bozacak şutlar.

Dün ilk yarıda bunu deneyen tek isim Belhanda’ydı. Yeni kontrat almadığından vidaları gevşek oyununa döndüğünden Hatay’ın süratli adamları karşısında dağılan Antalya bol nefes aldığı bir birincil benzeri oynadı…

Falcao’nun kariyer sonu bir dram fakat Emre’nin iki stoperi kendi sahasındayken rakibine arkadan çelmesi şuursuzluk, bedeli kırmızydı fakat rakibin 3 net pozisyonunu bitiren Marcao’nun ayağa bastığı pozisyon kıpkırmızıydı.

Futbola küsen Emre Akbaba’ya en gereksinim olduğunda Terim’in güvenmemesi de oyuncuya tatmin edici bir mesaj…

Feghouli’nin yokluğunda Emre Kılınç da atılınca her şey Arda’nın üzerine yıkıldı kaldı ve Antalya tabela değişmedikçe gelen moralle ayakta kaldı son dakikaya dek.

Baskı ve ilginç bir sezon bu sezon. Üç gün sonra Konya deplasmanına çıkacak olan G.Saray’da Feghouli sakat, Arda ve Marcao cezalı… Uçup dışarı giden iki puan mı yoksa daha fazlası mı bunu Konya’da göreceğiz…

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 118 defa

Kategori: Mynet Spor

Yayınlanma Tarihi: 03 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat