Rachid Ghezzal: Buradaki ortamı Lyon’a benzetiyorum çünkü…

Rachid Ghezzal: Buradaki ortamı Lyon’a benzetiyorum çünkü…

Rachid Ghezzal: Buradaki ortamı Lyon'a benzetiyorum çünkü...

Beşiktaş Dergisi’nin ocak sayısında Rachid Ghezzal dostça açıklamalar yaptı. Futbolcu olmasında abisinin katkıları olduğunu söyleyen ve yeniden şampiyonluğa oynayan bir takımda forma giydiği için çok mutlu olduğunu söyleyen yıldız oyuncu, “Buradaki ortamı Lyon’a benzetiyorum çünkü orada da şampiyon olmak ve Şampiyonlar Ligi’ne gitmek için oynanır. Sezona istediğimiz gibi başlamadık lakin hızlı galibiyetler aldığımız için şu an en büyük adaylardan biriyiz” dedi.

İtalya, Fransa ve İngiltere’de forma giyen Ghezzal, “İtalya’da gösterişli bir taktik çalışması var. Türkiye bu konuda biraz İngiltere’ye benziyor. Hem strateji egzersiz var keza de oyunun akışına tabi olarak bize açıklanmış bir serbestlik bırakılıyor” ifadelerini kullandı.

Takımdaki arkadaşlığa da aksan yapan başarılı oyuncu, “Hocamız ve yardımcıları, geldiğim günden beri bana çok yakın davrandılar ve güvenlerini gösterdiler. Bu yüzden onlara teşekkür ediyorum. Ben de sahada elimden geleni yapmaya, katkı maddesi sağlamaya çalışıyorum” diye konuştu.

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50