Patent Özdemir’den Gençlerbirliğia>’ne veda!

Patent Özdemir’den Gençlerbirliğia>’ne veda!

Patent Özdemir'den Gençlerbirliğia>‘ne veda!” src=”https://www.mynetsohbeti.com/wp-content/uploads/2021/01/patent-ozdemir-den-genclerbirligia-ne-veda.png”> <br /><span id=p>Gençlerbirliğia>’nden Trabzonspor’a aktarma olan Patent Ayberk Özdemir, İlhan Cavcav Tesisleri’nde, Başkent ekibiyle vedalaştı.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, takım arkadaşlarıyla, teknik ekiple ve kulüp personeliyle bir araya gelerek veda konuşması yapan Berat, Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav ve Yönetim Kurulu üyeleriyle görüştü.

Gençlerbirliği’nin kendisi için bir yuva olduğunu, bir gün yolunun her yerde İlhan Cavcav Tesisleri’yle kesişeceğini gösteren Patent vedasında,”8 yaşında girdiğim tesiste telleri aşarak A takıma çıktım. Yeri geldi mutluluğumu, yeri geldi acılarımı bu tesiste yaşadım ve bugün Berat’ı, Patent yapan Gençlerbirliği’nden ayrılıyorum. Yuvama veda ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Başkan Cavcav’a emekleri ve desteği için teşekkür eden Berat, kalbinin bir köşesinde her zaman Gençlerbirliği’ni taşıyacağını aktardı.

Cavcav da “Altyapımızdan çıktın, oynadığın futbolla ve karakterinle bizi gururlandırdın. Şimdi tekrar bizim altyapımızı gururla temsil edeceğinden şüphem değil. Başarılar diliyorum.”değerlendirmesinde bulundu.

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50