Omar Elabdellaoui’nin yaralanmasında kalp burkan detaylar!

Omar Elabdellaoui’nin yaralanmasında kalp burkan detaylar!

Omar Elabdellaoui'nin yaralanmasında kalp burkan detaylar!

Dün gece yeni yıla saatler kala gelen son dakika haberi tüm spor camiasını üzdü. Galatasaray’ın Norveçli sağ beki Omar Elabdellaoui’nin elinde havai fişek patladığı ve bir takım parçaların yüzüne geldiği açıklandı.

Bu üzücü gelişmenin arkasından Galatasaray 2. Başkanı Abdürrahim Albayrak hastaneye artan bir şekilde oyuncunun afiyet hakkında bilgi aldı.

Omar’ın uzun vakit görme kaybı yaşayabileceğini açıklama edilirken Abdürrahim Albayrak, yıldız oyuncunun gözünün yıkanacağını açıkladı. Omar takriben 1 ay önce de corona virüs geçirmişti.

Galatasaray’ın başarılı sağ beki Omar Elabdellaoui’nin iki gözünde de problem olduğu bir gözündeki görme kaybının çok yüksek olduğu ifade edildi.

Son dakika bilgisine göre Omar’ın önce Bahçelievler’de bir hastaneye kaldırıldığı sonradan durumun riskinden nedeniyle sponsorlu hastaneye nakil ettirildiği de gelen bilgiler arasında…

DOWN SEMDROMLU OĞLUNU EĞLENDİRMEK İÇİN…

Sabah’ın haberine kadar; Omar’ın üç çocuğundan birinin down sendromlu olduğu başarılı oyuncunun çocuğunu oyalamak için havai fişek sistemi kurduğu ortaya çıktı…

OMAR’IN DOKTORU PROF. DR. VEDAT KAYA’DAN İLK AÇIKLAMA!

Omar’ın doktoru Prof. Dr. Vedat Kaya yıldız oyuncunun sıhhat durumuyla ilgili yorumlama yaptı. Prof. Dr. Vedat Kaya, Omar’ın durumunun finalde nereye varacağına ilişkin takiplerin yapıldığını incelemelerin yapıldığını vurguladı.

Omar’ın durumunun düne kadar daha iyi olduğunu açıklayan bilirkişi isim bir gözün diğerine kadar daha hasarlı olduğunu açıklama etti. Önümüzdeki süreçte yapılacak işlemlerden sonra durumun netliğe kavuşacağı vurgulandı.

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 130 defa

Kategori: Mynet Spor

Yayınlanma Tarihi: 01 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat