Omar Elabdellaoui’nin son durumu nasıl? Kendisi açıkladı

Omar Elabdellaoui’nin son durumu nasıl? Kendisi açıkladı

Omar Elabdellaoui'nin son durumu nasıl? Kendisi açıkladı

Yeni Yıl akşamı şanssız bir kaza geçiren ve havai fişeğin yüzünde patlamasının arkasında hastanede çare altına alınan Galatasaraylı futbolcu Omar Elabdellaoui, sosyal medya hesabından izah etme yaptı.

29 yaşındaki futbolcu yaptığı paylaşımda kendisine desteğini hissettiren herkese teşekkür etti ve daha iyi döneceğinin sözünü verdi. İşte o paylaşım…

Norveçli oyuncunun paylaşımında, “Bildiğiniz gibi yeni yıl gecesi talihsiz bir kaza geçirdim. Yalnızca çocuklarım ve eşimle hoş vakit dinmek istemiştim. Sizleri endişelendirdiğimi biliyorum. Ara Sıra Tanrı bizi deneme eder. Dualarınız sayesinde bu sınavı geçeceğime inanıyorum. Daha iyiye gidiyorum. Tıbbi olarak mükemmel ve profesyonel bir bakım alıyorum ve her gün ilerleme kaydediyoruz. Hâlâ bir takım zorluklarla karşılaşsak da daha güçlü döneceğim. Söz veriyorum. Lütfen dualarınızda bana da yer verin. Dua eden, hoş enerjilerini ve mesajlarını gönderen ve benimle olduklarını hissettiren herkese çok teşekkürler. Bunun benim için anlamı çok büyük.” ifadeleri yer aldı.

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat