Milan’dan Hakan Çalhanoğlu açıklaması! Yeni kontrat…

Milan’dan Hakan Çalhanoğlu açıklaması! Yeni kontrat…

Milan'dan Hakan Çalhanoğlu açıklaması! Yeni kontrat...

İtalya Serie A takımlarından Milan’ın teknik direktörü Stefano Pioli, milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu’nun sözleşmesi üzerine açıklamalarda bulundu. Pioli düzenlediği basın toplantısında, öteki sözleşmesi bitecek olan isim Donnarumma hakkında da görüşlerini diler getirdi.

Tecrübeli teknik adam görüşmeler için; “Ocak ayı içerisinde Hakan Çalhanoğlu ve Gigio Donnarumma ile sözleşme yenilemeyi hedefliyoruz. Ancak, aceleci faydalanmak istiyoruz. Eminim oysa kulüp yönetimi de bu iki oyuncuyla anlaşma yenilemeyi istiyor. Hem oyuncuların keza de kulübün bu konuda artı düşündüğünü biliyorum.” sözlerini sarf etti.

Merih Demiral için mal varlığı! Bütün 45 milyon sterlin…

HAKAN’IN SAKATLIĞI HAKKINDA…
Juventus maçında sol but bileği aldığı darbe neticesinde şişen ulusal oyuncunun durumuna ilişkin Pioli, “Çalhanoğlu’nun bacak bileğinde bugün antrenmana katılmasına mani olan bir ağrısı var. Durumuna yarın bakacağız.” dedi.

Pioli, Milan’ın kasım ayının sonundan bu yana forma giyemeyen deneyimli golcüsü Zlatan İbrahimovic’in de kendi programını peşine düşüp takip ettiğini fakat yarın Torino aleyhinde sahada olacağını sanmadığını söyledi.

İtalyan spor basınında bugün meydana çıkan haberlerde, Hakan Çalhanoğlu’nun sol bacak bileğindeki şişkinlik nedeniyle Torino maçında yer alamayacağı belirtilmişti.

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50