Masanın aşağıda saklanırken yakalandı

Masanın aşağıda saklanırken yakalandı

Masanın aşağıda saklanırken yakalandı

 Oyun salonunda bulunan 13 kişiye toplam 41 bin 418 lira ceza kesildi. öte yandan, bir şüphelinin masanın aşağıda saklanırken yakalanması dikkatlerden kaçmadı. Ceza yemekten kurtulamayan genç, “Biliyordum zaten canice yiyeceğimi ama yine de ne olur ne olmaz diye saklanayım dedim” biçiminde açıklama verdi.

Olay, Duaçınarı Mahallesi Bedir Sokak’ta meydana geldi. Mahalle sakinleri, sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan onlarca gencin oyun salonuna girip kapıyı kilitledikleri ihbarında bulundu. İhbar üstüne bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Oyun salonunun çevresini ablukaya bölge ekipler, oyun salonuna girdiklerinde gözlerine inanamadı.
Oyun salonunda bulunan onlarca genç, karşılarında polis ekiplerini görür görmez ne yapacaklarını şaşırdı. Hem internet kafenin ardındaki bulunan bakımlı bir kapıdan girildiğinde gençlerin içeriyi kıraathaneye çevirdikleri ve masalarda iskambil kartlarının olduğu görüldü. Şüphelilerden biri ise olay yerine hakim aranjör polislerin kendini ayrım etmemesi için masanın altına saklandı. Polis kadar fark edilen genç sonradan gülerek arkadaşlarının yanında geçti.

Yasağı delen ve canlarını hiçe sayan gençlerin kuytu tavırları ve gülmeleri şaşırttı. Yasağı delen 13 kişiye toplam 41 bin 418 lira canice kesildi. İş yeri sahibi Cemal D. ise ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.
Diğer yana, ceza yemekten kurtulamayan genç, “Biliyordum zaten ceza yiyeceğimi ama yine de ne olur ne olmaz diye saklanayım dedim” biçiminde açıklama verdi

Ercan Vardar – Berktuğ Öncü – Gökay Başdan
 

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 135 defa

Kategori: Mynet Haber

Yayınlanma Tarihi: 29 Aralık 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat