Maltepe’de kumar oynayan şahıslara polis baskını

Maltepe’de kumar oynayan şahıslara polis baskını

Maltepe’de kumar oynayan şahıslara polis baskını

Maltepe’de Feyzullah Mahallesinde bulunan bir adreste kumar oynatıldığı bilgisinin edinen Maltepe İlçe Güvenlik Müdürlüğü görevlileri adrese egemen yaptı.

12 Ocak tarihinde düzenlenen baskında adreste 14 şahsın bulunduğu, 1593 sayılı İl Hıfzıssıhha Kanununun 282. maddesi gereğince sosyal mesafe kuralına uyulmadığı, yasaklanmış olmasına karşın faaliyet için toplanıldığı ve Covid-19 tedbirlerine uyulmadığı görüldü.

Adresteki 14 kişiye Covid-19 tedbirlerine uymamaktan toplamda 44 bin 100 TL, 13 kişiye de kumar oynamaktan toplamda 16 bin 250 TL idari para cezası uygulandı.

öte taraftan iş yeri sahibi K.K. (57) isimli şahsın kolay yaralama suçundan aranıyor olduğu tespit edildi. Şüphelinin yapılan üstteki aramasında kumardan edinildiği düşünülen 5 bin 345 TL, 700 dolar, 920 avro ve değişik materyaller ele geçirildi. K.K. isimli kişi kumar oynanması için yer ve imkân sağlama, “kumar oynatma ve mühür fekki yapma” ve “basit yaralama” suçlarından yapılan hukuki işlemlerin gerisinde bağımsızlık bırakıldı.

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim Sohbet Hilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 3 defa

Kategori: Mynet Haber

Yayınlanma Tarihi: 13 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
%d blogcu bunu beğendi: