Kıskançlık krizine girip eşini banyoda bıçakladı

Kıskançlık krizine girip eşini banyoda bıçakladı

Kıskançlık krizine girip eşini banyoda bıçakladı

Edinilen bilgiye takriben, durum, Yüreğir ilçesine tabi Bahçelievler Mahallesi 1312 sokaktaki 3 katlı evin 3. katında meydana geldi. İddiaya kadar, Kevser El İsa Hasan (20) bir zaman önce İmad El Mansur Muhammet Suphi (39) ile evlendi. Oysa Suphi eşini çok kıskandığı için ikili arasında aralıksız tartışma başladı.

Eşinin balkona zeka çıkmasını istemeyen Suphi, dün eşiyle tekrar kıskançlık yüzünden tartıştı. Bu sırada Kevser El İsa Hasan balkona çıktı. Sinir krizi geçiren koca, eşini önce balkonda darp etmeye başladı. Genç bayan çığlık atıp destek istedi. Sesi duyan komşuları polisi aradı. Suphi, kadını banyoya götürerek burada tekrar tekrar bıçakladı. Kısa sürede durum yerine gelen polis ekipleri kıskançlık krizine giren kocayı gözaltına aldı. Kadın ise ambulans ile Adana Şehir Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Zanlının emniyetteki sorgusu devam ediyor. bu arada kadının balkonda darp edildiğini gören bir vatandaş ise “Kadını balkonda darp ediyordu, bayan çağlık attı. sonradan kadını içeri götürüp banyoda bıçaklamış” dedi.

Fatih Keçe – Serkan Çetinkaya
 

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 144 defa

Kategori: Mynet Haber

Yayınlanma Tarihi: 28 Aralık 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat