Kısıtlamada etkili olan lodos meslek yeri duvarını yıktı

Kısıtlamada etkili olan lodos meslek yeri duvarını yıktı

Kısıtlamada etkili olan lodos meslek yeri duvarını yıktı

Olay, Merkez Yıldırım ilçesinde Kazımkarabekir mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben, kısıtlamanın gece saatlerinde etkili olan lodos sebebiyle inşaat halindeki bir iş yerinin duvarı yıkıldı. Duvarın yıkılma sesini duyan vatandaşlar nefret edilen şey batmış anlar yaşadı.

Vatandaşların ihbarı üstüne olay yerine polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Olayda yaralanan olmazken, Mesut Özer’e ait 36 AG 090 plakalı otomobilde fiziksel hasar oluştu. Vatandaşlar, inşaat halindeki meslek yerinin 2 sene önce bir kısmının yıkıldığını fakat bu şekilde bıraktıklarını belirtti. Yıkılma kararı alındığını oysa uzun süredir yapılmadığını böyle bıraktıklarını açıklama etti.

Kısıtlama saatinde kimsenin sokakta olmaması faciayı engelledi

Vasıta sahibi Mesut Özer., “Binanın duvarı lodos nedeniyle aracın üzerine çöktü, bu binanın daha önceden yıkılması gerekiyordu, yıkım kararı da var. Binayı yıkmadılar acilen de bizim üzerimize yıkıldı. Şamata üzerine evden çıktım, araç şuan pert halinde, arkadaki camı patlamış, tavanı çökmüş” dedi.
Komşusu Gökhan” Burada bir çocuk da olabilirdi, buradan ırk da geçiyor, burayı kullanıyor. Yani burada bir can kaybı olması büyük bir ihmalin sonucu olur. Mahallede ufak çocuklar var, gündüzleri bu binanın çevresinde oynuyorlar, binanın her tarafı açık, gündüz de çökebilirdi, çocuklar ölebilirdi. Çocuklar toplu halde oyun oynuyorlar yani büyük bir faciadan dönüldü. Araba manâlı yok, mal sonuçta. Fakat can kaybı olsa bunun hesabını kim verebilirdi. Bu duvar komple buraya yıkıldı, buradan geçtiğinizi düşünün üzerinize sıçrayacaktı. Allahtan 00.30 sıralarında meydana geliyor. Sokağa çıkma yasağı da bizi kurtardı diyelim. Mala zarar gelmiş önemli yok lakin can kaybı sokağa çıkma yasağı baştan sona önlenmiş oldu, çünkü burası kullanılan bir yer insanlar gidiyor geliyor.

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım Sohbet Hilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 6 defa

Kategori: Mynet Haber

Yayınlanma Tarihi: 09 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
%d blogcu bunu beğendi: