Kayınpederi ve bacanağını öldüren zanlı yakalanmasa kayınbiraderini de öldürecekmiş

Kayınpederi ve bacanağını öldüren zanlı yakalanmasa kayınbiraderini de öldürecekmiş

Kayınpederi ve bacanağını öldüren zanlı yakalanmasa kayınbiraderini de öldürecekmiş

Durum, dün akşam saatlerinde merkez Selçuklu ilçesi Şefikcan Caddesi üzerinde yaşandı. Edinilen bilgiye takriben, eşiyle arasında sorunlar olduğu ve bir süredir ayrı yaşadığı öğrenilen Şenol Y. (39), eşiyle ayrılmalarından sorumluluk sahibi tuttuğu bacanağı Mustafa Arslan’ı (36) mobilya mağazasına dolmuşla gitgide artarak paltosuna sakladığı tüfekle öldürdü. Şenol Y., olayın ardından bacanağının kamyonetine binerek aynı şekilde eşiyle ayrılmalarından ve çocuklarını görememekten sorumlu tuttuğu kayınpederi Bekir Dağdeviren’i de Karatay Sanayi’de bulunan dükkanına giderek tüfekle tek el ateş edip öldürdü. Bu sırada Bekir Dağdeviren’in oğlu Enes Dağdeviren, Şenol Y.’nin elini tutarak ikinci kurşunun gelmesini engelledi. Şenol Y., Enes Dağdeviren ve çevre esnafı kadar yakalanarak polise teslim edildi.

İki defa birbirlerinden şikayetçi olmuşlar

Şenol Y.’nin eşi Halime Y. 4 ay önce kendisini terk edince 15 ve 9 yaşlarındaki 2 erkek çocuğunu da alarak Muğla’daki halasının yanında yerleştiği ve eşiyle barışmak için daima Muğla’ya gittiği ve 15 yaşındaki çocuğunu yanında alarak döndüğü öğrenildi. Şenol Y.’nin uzlaşma teklifinin reddedilmesinden ve öteki çocuğunu görememekten kayınpederi, bacanağı ile kayınbiraderi Enes Dağdeviren’i sorumluluk sahibi tuttuğu öğrenildi. Keza Şenol Y.’nin kayınpederi, kaynanası, 2 baldızıyla 11 ve 12 Mart tarihlerinde tartışma ederek birbirlerinden ortak olarak şikayetçi oldukları belirtildi.

Yakalanmasa kayınbiraderini de öldürecekmiş

Kararsız Şenol Y.’nin emniyetteki ifadesinde eşinin ailesinin birleşmelerini engelleyerek çocuklarını görmeyi engellediğini ve kayınpederinin kendisini küfür ederek evden kovduğu için öldürdüğünü, olaydan önce uyuşturucu ilaç kullandığını söylediği belirtildi. Zanlının yakalanmasa kayınbiraderini de vurmayı planladığı ortaya çıktı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan kesin olmayan sağlık durumu kontrolünün arkasında adliyeye sevk edildi.
 

Ramazan Çetin
 

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim Sohbet Hilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 1 defa

Kategori: Mynet Haber

Yayınlanma Tarihi: 14 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
%d blogcu bunu beğendi: