Karısı kadar oklava ile darp edildi, kolu ısırıldı, kısıtlamada sokağa atıldı

Karısı kadar oklava ile darp edildi, kolu ısırıldı, kısıtlamada sokağa atıldı

Karısı kadar oklava ile darp edildi, kolu ısırıldı, kısıtlamada sokağa atıldı

Olay, merkez Osmangazi ilçesi Muradiye Mahallesi Beşikçiler Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben Zinnur B.(41) ile karısı Meral B.(38), kıskançlık meselesi yüzünden tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesiyle Meral B., mutfaktan aldığı oklava ile kocası Zinnur B.’ye saldırdı. Zinnur B.’nin kolunu da ısıran Meral B., başı yarılan kocası Zinnur B.’yi, sokağa çıkma kısıtlamasına karşın, sokağa attı.

Polis ekiplerine direndi, kapıyı yüzlerine vurdu

Çaresizce sokakta kalan yaralı Zinnur B., durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Zinnur B.’ye olay yerinde birincil müdahaleyi yaptı. Polis ekipleri, kocasının şikayetçi olduğu Meral B.’yi karakola götürmek istedi. Polis ekiplerine bir vakit kapıyı açmayan Meral B., daha sonra kapıyı açarak polis ve afiyet ekiplerine karşı çıktı. Meral B., ekiplere ‘’Sizi sevmiyorum, o da benim sırtıma vurdu, gidin bu evden” diye tepki gösterip, kapıyı ekiplerin üzerine kapattı. Bu sırada kapı aralığında bulunan 112’den bir sağlık personeli, kapı arasında sıkışma tehlikesi yaşadı.

‘’Geçen akşam da dövdü, alsınlar, götürsünler bu kadını”

Takriben yarım saat süren ikna çabasının arından Meral B., ifadesi içerlemek üzere karakola götürüldü. Basın mensuplarına yaşanan olayı anlatan Zinnur B., ‘’Karım göre darp edildim. Psikolojik sorunları var. Kıskançlık nedeniyle ağız dalaşı ettik. Kolumu ısırdı, beni darp etti. Geçen akşam da aynısı yaptı. Alsınlar götürsünler bu kadını” diye konuştu. Hem Zinnur B.’nin göz yaşlarına başat olamadığı görüldü. Polis ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Berktuğ Öncü – Gökay Başdan – Ali Kamur
 

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 145 defa

Kategori: Mynet Haber

Yayınlanma Tarihi: 27 Aralık 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat