Kadın yolcu ortalığı birbirine kattı

Kadın yolcu ortalığı birbirine kattı

Kadın yolcu ortalığı birbirine kattı

Edinilen bilgilere göre, Bursa’dan bir firmadan bilet alarak Ankara’ya giden N.P isimli kadın 7 numaralı koltuğa bilet aldı. Ancak bayan kendi numarası yerine en ön koltuğa oturdu. Uyarı ve ikazlara rağmen kadın kendi yerine geçmedi. Bursa’dan otobüs yola çıktığı sırada N.P isimli yolcu otobüs sürücüsü Z.P ile sözde yüksek müzik sesi sebebiyle tartışmaya başladı.

Sürücü müziğin sesinin kısık olduğunu belirterek yoluna devam etti. Kadın yolcu bu kere de otobüsün sigortasının olmadığı ve ön camının çatlak olması nedeniyle böyle gidemeyeceğini söyleyerek, yol boyu sürücü ile otobüsteki diğer yolcularla tartışmaya devam etti.

Bunun üzerine sürücü durumu kendi firmasına ve polise haber verdi. İhbar üzerine polis otobüsü otogarda beklemeye başladı. Otobüs otogara girince sürücü durumu polislere anlattı. Kadın gezgin ise sürücünün yalan söylediğini belirterek, müziğin sesinin yüksek olduğunu ve rahatsız olduğu söylediğini oysa sürücünün kendisine bağırıp çağırdığını ileri sürdü.

Kadın gezgin ile şoför arasında ağız dalaşı otogarda devam etti. Olaya el koyan polis, bayan yolcuyu uyararak kendi yerine geçmesini istedi. Bu sırada N.P’nin otobüste yer alan bir öteki yolcuyla tartışması tansiyonu yükselti. Sonunda ikna olan kadın kendi yerine geçmeyi kabul etti. Fakat yerine geçerken söylediği sözleri kan dondurdu. Tartıştığı bayan yolcuya “İnşallah o çatlak cam patlar yüzün paramparça olur” diyen N.P.’yi polis bir kere daha uyararak, böyle devam etmesi durumunda biletinin iptal olacağını, seyahat boyunca kimseye karışmaması ve tartışmaması konusunda ikaz etti. Otobüs sonra yoluna devam etti.

Seyfettin Aras
 

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım Sohbet Hilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 3 defa

Kategori: Mynet Haber

Yayınlanma Tarihi: 10 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
%d blogcu bunu beğendi: