İşte Karagümrük – Trabzonspor maçı muhtemel 11’leri

İşte Karagümrük – Trabzonspor maçı muhtemel 11’leri

İşte Karagümrük - Trabzonspor maçı muhtemel 11'leri

Süper Lig’de üst sıralara çıkmak isteyen Trabzonspor rotasını Karagümrük maçına çevirdi. 2020 yılının son maçında Şenol Güneş Stadı’nda G.Saray’a 2-0 kaybeden bordo-mavililer bugün Vodafone Park’ta Karagümrük ile karşı karşıya gelecek. Karadeniz Fırtınası’nın tek hedefi bugün 3 puanı alarak 2021’e moralli bir antre yerine getirmek. Trabzonspor böylece ayrıca bu sezon İstanbul ekiplerine karşısında aldığı 5 yenilgiye bir son vermeyi planlıyor keza de ligde yeniden yukarılara tırmanmak için yeni bir hızlı yetişmek istiyor.

Fırtına’da bu önemli randevu öncesinde hastalığını atlatan Abdülkadir Ömür’den iyi haber gelmişti. Abdullah Avcı da son iki testi olumsuz meydana çıkan ve takıma katılan 21 yaşındaki yıldızının adını bugünkü 11’e yazdı. Tecrübeli çalıştırıcı, hücumda kişisel yeteneklerine güvendiği Nwakaeme ve Abdülkadir Ömür’den ekstra sorumluluk almalarını istedi. Hücum hattında en uçta oynayacak Djaniny ile de bir görüşme yapan artist çalıştırıcı pozisyona girdiğinde çabuk karar vermesini muhtemel olduğunda erken şut atmasını istedi.

ÖBÜR BİR TRABZONSPOR

Bordo-mavili ekibin teknik direktörü Abdullah Avcı son antrenmanda öğrencilerine bir hitabe yaptı. Başarılı çalıştırıcı “Artık farkli bir Trabzonspor izlettirmemiz gerekiyor. Cümbür Cemaat bunun için elini taşın altına soksun” ifadelerini kullandı.

EKSİKLER FAZLA

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat