İstanbul’da uyuşturucuya alıştırdığı çocuğa tecavüz eden sapık tutuklandı

İstanbul’da uyuşturucuya alıştırdığı çocuğa tecavüz eden sapık tutuklandı

İstanbul’da uyuşturucuya alıştırdığı çocuğa tecavüz eden sapık tutuklandı

Şişli Kuştepe Mahallesi Huduk Sokak üzerinde saat 00.30 sıralarında meydana gelen olayda, emniyete dışarı giden Afganistan uyruklu Shakir İ., 18 yaşından ufak olan kardeşine tanıdık olmayan uyruklu bir şahıs kadar semtteki bir depo içerisinde uyuşturucu madde verildiğini söylemişti. Shakir İ., kardeşine uyuşturucu madde satan şüphelinin silahının da olduğunu belirtmesi üzerine Kağıthane İlçe Güvenlik Müdürlüğü ekipleri harekete geçmiş ve adrese işlem düzenlemişti.

Tecavüzü fotoğraflayıp şantaj yapmıştı

Operasyonda depoda bulunan Pakistan uyruklu Ghosuddin isimli şüpheliyi yakalayarak gözaltına küskün ve yapılan aramalarda ise bir ruhsatsız silah, 0,62 gram uyuşturucu madde, uyuşturucu ticaretinden elde edildiği değerlendirilen üç bin 800 lira ve 27 dolar da el geçirilmişti. Gözaltına alınan kesin olmayan emniyetteki ifadesinde, uyuşturucu madde elde etmek için kendisine gelen çocuğun boğazına bıçak dayayarak kimliğine el koyduğunu, kimliğini gasp ettiği çocuğa, uyuşturucu madde verdikten sonradan tecavüz ettiğini ve sonra da bu anları fotoğraflayarak kendisine şantaj yaptığını açıklama ettiği ortaya çıkmıştı. Şahsın bu olaydan sonradan da fotoğrafını çektiği çocuğu, cinsel ilişkiye zorladığını, kabul etmediği taktirde ise fotoğrafları yayacağını söyleyerek korkutma ettiği öğrenilmişti.

Tutuklanarak cezaevine gönderildi

Emniyette ifadesi alındıktan sonradan “Uyuşturucu madde ticareti”, “çocuğa cinsel istismar”, “gasp” ve “şantaj” suçlarından hakkında işlem yapılan Pakistan uyruklu kararsız Ghosuddin; Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri göre sevk edildiği adliyede çıkartıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Doğan Can Cesur – Ömer Faruk Yıldız
 

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim Sohbet Hilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 5 defa

Kategori: Mynet Haber

Yayınlanma Tarihi: 13 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
%d blogcu bunu beğendi: