İngiltere’de gündem Mesut Özil! “Fenerbahçe’nin tek rakibi…”

İngiltere’de gündem Mesut Özil! “Fenerbahçe’nin tek rakibi…”

İngiltere'de gündem Mesut Özil!

Adı devre arası aktarma döneminde Fenerbahçe ile anılan Mesut Özil, İngiliz basınında manşetlerden düşmüyor. İngilizler de yıldız futbolcunun rekorlar kırarak Arsenal’e geldiğini fakat şu anda bedavaya Türkiye’ye gidebileceğini yazdı.

Yaz aktarma döneminin en hareketli takımlarından olan Fenerbahçe, devre arası aktarma döneminde de adından sık sık laf ettirmeye hazırlanıyor.

Arsenal’de forma giyen yıldız futbolcu Mesut Özil ile temaslarını güçlendiren Fenerbahçe, bu oyuncunun transferi için fiziki kaynaklar ararken, İngiliz basını da bu transferi sayfalarından düşürmüyor.

Ada basında birçok gazete, Özil-Fenerbahçe transferini bugün okuyucularıyla paylaştı. Gazetelerde Özil’in rekor ücretle Arsenal’e transfer olduğu ve şu anda bedavaya Türkiye’nin yolunu tutacağı belirtildi.

öte yandan haftada 350 bin sterlin şampiyon Özil’in, bu yıl kalan maaşının Arsenal kadar da ödeneceği bahis edildi.

FENERBAHÇE’NİN TEK RAKİBİ: “DC UNİTED”
Mesut Özil transferinde Fenerbahçe’nin tek savaşmadığı da belirtildi. ABD Ligi takımlarından DC United’ın da bu transferde yer aldığı vurgulanırken, yapılan haberde iki takımın eksileri ve artıları okuyuculara duyuruldu.

DC United’ın Özil transferiyle, Amerika’da ‘M10 (Mesut Özil 10)’ markası meydana getirmek ve pazarda büyük ses kaldırmak istediği belirtildi.

FENERBAHÇE’NİN ARTISI: AMİNE GÜLŞE!
Özil transferinde İngilizler, 32 yaşındaki yıldızın eşi Amine Gülşe’nin büyük rol oynadığını yazdı.

Amine Gülşe’nin, düğününü İstanbul’da yapması ve mesleği olan oyunculuğa Türkiye’de sürdürmek istemesi transferde Fenerbahçe kulübünü lehine bir pozitif olduğu açıklama edildi.

öte yandan sarı-lacivertli taraftarların Mesut Özil’e duydukları hayranlık da bu transferde terazinin Fenerbahçe tarafında olduğunu belirtildi.

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalım Sohbet Hilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 137 defa

Kategori: Mynet Spor

Yayınlanma Tarihi: 07 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat