Göztepe’de Yalçın Kayan formayı yere atmıştı! Camiadan özür diledi

Göztepe’de Yalçın Kayan formayı yere atmıştı! Camiadan özür diledi

Göztepe'de Yalçın Kayan formayı yere atmıştı! Camiadan özür diledi

Bilhassa Fatih Karagümrük karşısında birincil yarıda golü bulmasına rağmen ikinci devrede rakibinin baskısına dayanamayan Göz-Göz istatistiklerde de geride kaldı. Karagümrük, yüzde 60 topla oynama oranına ulaşırken, Göztepe yüzde 40’ta kaldı. Konuk ekip maçta Göztepe kalesine toplam 19 şut atmayı başardı. Göztepe ise yalnızca 8 şut atıp 1 isabet sağlayabildi. Eleştirilerin odağında olan Teknik Direktör İlhan Palut, oyuncuların gösterdiği performanstan memnun olduğunu söyledi. “Oyunu forse ettik” diyen genç teknik adam, “Yoğun fikstüre sahibiz. Eksiklerimiz de fazla, buna rağmen futbolcularım fazla çalıştı. Ancak sonuç alamadık” dedi.

YALÇIN FORMAYI YERE ATTI
Göztepe-Fatih Karagümrük karşılaşmasında oyundan alınan Yalçın Kayan ve Stefano Napoleoni’nin kulübeye tepki göstermesi karşılaşmaya damga vuran anlar oldu. Oyundan 63’üncü dakikada alınan Napoleoni’nin epeyce sinirlendiği ve kulübeye tekme attığı görüldü. Altyapıdan yetişen Yalçın ise 46’da Mossoro’nun yerine oyuna dahil olup, 87’de baştan kenara çekildi. Yalçın, oyundan alınırken sinirlerine dominant olamadı ve formasını çıkarıp yere attı. Taraftarlar, bu davranışından dolayı 21 yaşındaki futbolcuya fazla sert tepki gösterdi.

SOSYAL MEDYADAN ÖZÜR
Yalçın ise tepkilerin peşinde sosyal medya hesabından önce özür açıklaması yayımladı. Oyuncu yaptığı açıklamada, “Yaşadığım hayal kırıklığından dolayı oyundan çıkarken istemsizce ve yanlış anlaşılmaya açık bir davranışta bulunduğum için Göztepe camiasından özür dilerim. Kuşkusuz bu tanrısal formayı yere atmak gibi bir niyetim yoktu. Altyapısından itibaren terlettiğim bu şanlı formanın ağırlığını mükemmel biliyor ve bundan sonradan çok daha itinalı davranacağımın sözünü veriyorum. Terimin son damlasına dek Göztepe arması için savaşmaya devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat