Geveze Chat odaları

Geveze Chat odaları

Geveze Chat odaları

Geveze Chat odaları…Mynet sohbet ile bulunduğunuz yer, cihazınız, gün veya saat fark etmeksizin istediğiniz her yerden keyfinizi yerine getirebilecek sohbetler paylaşabilirsiniz. 2000li yıllardaki chat sistemlerinin günümüzde de devam etmesini sağlayarak size yeni kişiler ile tanışma imkanı sunmaktayız. Sınırları tamamen kendinizin belirlediği iletişimler ile günlük hayatın getirdiği yorgunluktan uzaklaşabilmeniz mümkün olmaktadır. Güvenliğiniz ve gizliliğiniz açısından sistemde bulunduğunuz sürenin herhangi bir şekilde kaydı tutulmamaktadır. İstediğiniz takdirde sohbet ortamlarında tanıştığınız kişiler ile özel sohbet başlatabilmeniz de mümkündür.

Mynet Sohbet İle Yeni Arkadaşlıklar Kurun

Mynet sohbet ile farklı amaçlar ve konular kapsamında açılmış olan chat odalarında sohbet başlatabilmek ve güzel vakit geçirebilmek mümkündür. Sohbet Mynet platformu ile beraber, eski sistem chat sayfaları ile hem geçmişi hatırlamanızı hem de kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilecek sohbetler başlatmanızı amaçlamaktayız. İster telefondan ister tabletten veya bilgisayardan sohbet başlatabilme imkanınız bulunmaktadır. İnternet bağlantınızın olması ve kendinize bir rumuz belirlemiş olmanız yeterlidir. Özel odalarda hayatınıza katmak istediğiniz veya anlık olarak sizi mutlu edebilecek insanlar ile tanışabilirsiniz. Müzik konularının konuşulduğu odalarda müzik zevkiniz ile ilgili yeni keşifler yapabilirsiniz. Bulunduğunuz şehre göre bir chat odasına dahil olarak şehrin kalabalığında hiç tanışma imkanınızın olmadığı ve ortak zevklerinizin bulunduğu yeni kişiler ile yeni iletişimler başlatabilirsiniz. Üstelik bunlar için sizden bir ücret istenmediği gibi ekstra kısıtlamalara da tabi tutulmazsınız.

Kurallar Çerçevesinde Sohbetin Keyfine Varın

Mynet chat odalarında her odanın koyulmuş bazı kuralları bulunmaktadır ve bu kurallara göre iletişim sağlandığında huzur bozacak herhangi bir ortam oluşmamaktadır. Özgürlüğünüzü kısıtlayabilecek veya sıkılabileceğiniz kurallar değillerdir. Aksine daha seviyeli sohbet edilebilmesi amacı ile koyulmuş olan kurallardır:

  • Sohbet kanallarında argo veya küfür kullanmadan sohbet edilmesi gerekmektedir. Bu konuda eğer kanal görevlileri bir uyarı vermiş ise; bu uyarılara uyulması gerekmektedir.
  • Tartışma yaratacak ya da kanalda bulunanların huzurlarını bozabilecek kelimelerden ve cümlelerden kaçınılmalıdır.
  • Mynet sohbet kanallarında görevliler bulunmaktadır ve bunların yaptıkları uyarılara, koydukları kurallarla uyum sağlamak amacı ile daha hassas bir yol izlenmelidir.

Kaynak: Geveze Chat


Yazar: admin

Görüntüleme: 302 defa

Kategori: Mynet Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 29 Eylül 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat