Gaziantep FK Teknik Direktörü Sumudica’dan durum olan sözler için izah etme geldi

Gaziantep FK Teknik Direktörü Sumudica’dan durum olan sözler için izah etme geldi

Gaziantep FK Teknik Direktörü Sumudica'dan durum olan sözler için izah etme geldi

Süper Lig ekiplerinden Gaziantep Futbol Kulübü’nün teknik direktörü Marius Sumudica, sosyal medyada kendi sözleriymiş gibi aktarılan ifadelerin gerçeği yansıtmadığını, bir sosyal medya hesabının da olmadığını duyurdu.

Yazılmış açıklamada bulunan Rumen teknik adam, bugün öğle saatlerinden itibaren şahsının söylediği iddia edilen sözlerin gündeme gelmesinden büyük üzüntü duyduğunu açıklama etti.

Gaziantep şehrini ve insanlarını tekrar tekrar çok sevdiğini ve onlara büyük saygı duyduğunu aktaran Sumudica, şunları kaydetti:

“Asla, ‘İnsanlar elimi öpmeye çalışıyor, önümde diz çöküyorlar, bu şehirde kendimi tanrı gibi hissediyorum.’ tarzında bir açıklamam olmamıştır ve olmayacaktır. İnsanların dinine olan inançlarına saygılıyım ve kendim hakkında da hiçbir zaman bu stil benzetmeler yapmam. Bu sözlerin hiçbirini kullanmadım ve ekibim kadar bana iletildiğinde de büyük üzüntü duydum. Bir kez daha hatırlatmak isterim oysa hiçbir sosyal ağ hesabım bulunmamaktadır. Türkiye’yi ikinci vatanım olarak kabul ettiğimi her zaman dile getiriyorum. Hiçbir Türk vatandaşının söylemediğim sözler dolayısıyla üzüntü duymasını istemem. Taraftarlarımızın ve Türk spor kamuoyunun bilgisine sunarım.”

Resim

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Mynet Sohbet Zurna Sohbet Geveze Sohbet Geveze Chat Mynet Chat Zurna Chat