Galatasaray’ın Emre Akbaba teklifi ortaya çıktı! ‘Evet’ demezse…

Galatasaray’ın Emre Akbaba teklifi ortaya çıktı! ‘Evet’ demezse…

Galatasaray'ın Emre Akbaba teklifi ortaya çıktı! 'Evet' demezse...

Ara aktarma dönemi çalışmalarına aralıksız Galatasaray, bir yanlamasına da mevcut oyuncularla ilgili kararlar almaya başladı.

Teknik direktör Fatih Terim’in raporuna tarafından hareket eden sarı-kırmızılı kurmaylar, sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Emre Akbaba için harekete geçti.

Galatasaray’a büyük fedakarlıklar yaparak aktarma olan oysa yaşadığı sakatlıklardan nedeniyle istikrarlı bir şekilde forma giyemeyen Emre Akbaba sarı-kırmızılı kulüp ile olan sözleşmesini uzatmaya hazırlanıyor.

AKBABA’YA İNDİRİMLİ ANLAŞMA!
Sakatlık sürecini atlatan ve takımla antrenmanlara başlayan Emre Akbaba ile yeni kontrat görüşmelerinin ilkini gerçekleştiren sarı-kırmızılı idare, Akbaba ile 1 milyon euroluk kontrat üzerinden görüşme gerçekleştirecek.

Galatasaray’dan net 1.75 milyon euro maaş alan ve bu maaşında %15 indirime giden Akbaba ile 2 takvim daha sözleşme yerine getirmek isteyen sarı-kırmızılı yönetim, ulusal futbolcunun maaşını 1 milyon euroya çekmesini talep edecek.

Akbaba’nın 2 takvim yeni anlaşma ve 1 milyon euro maaşa “evet” dememe ihtimaline karşılık sarı-kırmızılı kurmaylar, sözleşme görüşmelerini mayıs ayı sonuna bırakacak ve seçim sonrası yeni veya devam edecek olan yönetimin bu kararı vermesini sağlayacak.

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 126 defa

Kategori: Mynet Spor

Yayınlanma Tarihi: 28 Aralık 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat