Galatasaray’dan açıklama “UEFA gelirlerimizin bir kısmını ödemeyecek”

Galatasaray’dan açıklama “UEFA gelirlerimizin bir kısmını ödemeyecek”

Galatasaray'dan açıklama

Koronavirüs salgınının gelirlerini etkilediğinden bahseden Kaan Kançal, “Beş asıl gelir kalemimiz var. Salgın ile yayınlama gelirlerimizde sıkıntılar oldu. İsim, reklam ve sponsorluk haklarında idareli daralmadan dolayı sıkıntılar var oysa sponsorlarımızla iyi ilişkilerimiz mevcut. Gişe hasılatımız ayrıntılarıyla bitti. Pandemiden dolayı mağazalarımız kapandı. Bayilerimize desteklemek nedeniyle bir takım malları geri aldık. Bu sezon UEFA kupalarına gidemedik. UEFA, bize bir önceki sezondan adalet ettiğimiz gelirlerin bir kısmını ödeyemeyeceğini bildiren bir mektup yazdı.” diye konuştu.

FİNANSAL TABLOLAR SUNULDU
Toplantı, yeni müşteri koronavirüs (Kovid-19) salgını önlemleri dahilinde video konferans yöntemiyle yapıldı.

Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu’nun yurt açık havada olması nedeniyle, toplantıyı kıdemli başkan yardımcısı Aykutalp Derkan yönetti.

Toplantıda laf alan üyeler, Türkiye Bankalar Birliği (TBB) ile yürütülen her tarafta yapılandırma görüşmeleri, alışılmış mali genel kurulun yapılamaması, ibrasızlık ve duruşma süreci, yönetim kurulunun divan toplantılarına katılmaması gibi konularda eleştiriler yöneltti.

Divan Kurulu Başkan Yardımcısı Aykutalp Derkan, TBB anlaşmasına yönelik üyelere özet bir bilgilendirme sunumu yaptı.

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat