Galatasaray’da kadro değişiyor! O isimler ilk 11’e…

Galatasaray’da kadro değişiyor! O isimler ilk 11’e…

Galatasaray'da kadro değişiyor! O isimler ilk 11'e...

Oyun kilitlendiği anlarda yapılan hamlelerin başarısız olması Fatih Terim’i yeni arayışlara sürükledi. Kapalı merkezi aşamayan sarı-kırmızılı oyuncular, kanada yöneliyor. Fakat buradan da dürüst ortalar gelmeyince oyun en ince ayrıntısına kadar sıkışıyor. Terim, Konya karşısında bu sorunu alt etmek için Belhanda ve Emre Akbaba’yı sahaya sürdü.

Ama ikisi de hiç ara pas yapamadı. böylece Terim, cumartesi akşamı, Gençlerbirliği maçında kadroyu her tarafta altında yenilemeyi düşünüyor. Saracchi’nin yerine Emre Taşdemir, Luyindama’nın yerine Marcao, Emre Akbaba’nın yerine Ryan Babel ve Oğulcan’ın yerine de Arda Turan 11’de başlayacak. Donk da savunmaya dönecek.

İŞTE 4-3 YENİLGİYİ GETİREN RAKAMLAR
Galatasaray, Konyaspor’a 4-3 yenildi. Ortaya çıkan rakamlar ise sarı-kırmızılıların neden kaybettiğini az daha net şekilde ortaya koydu.

Galatasaray’da 7 oyuncu yüzde 80’nin altında pas yüzdesi yakaladı. Linnes 47 pasta 67.4 isabet yüzdesiyle oynadı.
Sarı-kırmızılılar 18 şutun 5’inde isabet sağladı. Emre Akbaba 3’te 0 çekti.
Galatasaray’ın 26 ortasının yalnızca 6’sı yerini buldu. 57 uzun topunun 33’ü isabetsizdi. Sarı-kırmızılı takım bir tane bile ara pas veremedi.
Ön libero Taylan hiç top çalamadı. Belhanda hiç top kapamadı. Saracchi ve Linnes hiç top uzaklaştıramadı. Sarı-kırmızılı oyuncular sadece 1 şut engelleyebildi.

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat