Galatasaray maçının yıldızı Daci’den flaş sözler! “Aykut Kocaman aradı ve…”

Galatasaray maçının yıldızı Daci’den flaş sözler! “Aykut Kocaman aradı ve…”

Galatasaray maçının yıldızı Daci'den flaş sözler!

Maç çok zor geçti. Sıradan natürel Galatasaray’a karşısında oynadık. Baya yorulduk, yıprandık ama buna değerdi. 3 puan aldık çok mutluyuz. Ilk Kez ben oynadığım için çok mutluyum.

Bunu düş ediyordum. Büyük maçlarda büyük takımlara karşısında öne çıkmak istiyordum. Fazla mutluyum. Takıma katkı maddesi verdiğim için keza mutluyum. Hocama çok teşekkür ederim. Bu yıl baya arkamda durdu. Son haftalarda forma şansı buldum. Çok mutluyum.

Maçtan önce içime kazanacağımız doğuyordu. Gol atacağım değil lakin kazanacağımızı hissediyordum. Gol atacağım içime doğmadı ama gol benim için takıma bir katkı. Takıma fazla minik bir dokunuşum bile olursa ben mutlu olurum. Çaba önemli.

İsmail öğretmen ile mükemmel anlaşıyoruz. Fazla arkamda durdu. İyi oynamadığım ya da gol atamadığım zamanlar oldu fakat beni gerçi oynattı. Son zamanlarda full oynadım. Kendisi gençlere fazla siklet veriyor. Kendisine fazla teşekkürler. Alt yapıdan da çıkarttığı çok oyuncu oldu.

Aykut hoca benim kalbimde altın layık. Onu öğretmen olarak görmüyorum. Onu baba olarak görüyorum. Ona çok müteşekkir ve borçluyum çünkü o beni birincil A takıma çıkarttı, bana güvendi. Daima arkamdaydı. Onu asla unutmayacağım hayatımda. Çok bambaşka bir yeri var onun yerini kimse dolduramaz. O benim için bir babaydı. Aykut hoca ve ekibi benim ailem gibiydi. Onlara çok selam söylüyorum.

‘DÜN AKŞAM BENİ ARADI’

Aykut hocayı nasıl anlatayım bilmiyorum kelimeler yetmez. Aralıksız görüşüyoruz. Dün gece aradı beni tebrik etti. Benimle çok gurur duyduğunu söyledi. 2 gol attığım için fazla mutluydu. Benim için en büyük galibiyet bu. Beni aradığı için çok mutluyum. Daha fazla çalışacağım ve onu daha çok gururlandıracağım.

Taraftar, kulüp cümbür cemaat arkamda durdu. Hepsine fazla teşekkür ediyorum ve katkı maddesi atamak istiyorum. İlk hedefim Konyaspor’un benden para kazanması. Biliyorsunuz şu lahza Süper Lig Takımları’nın defalarca borcu var. Ben de istiyorum ama bu borçlar benim sayemde kapansın. Avrupa’yı natürel ki istiyorum lakin nasipte varsa olur. Ben şu lahza sadece niyetlenmek istiyorum. Şimdi daha çok alıştırma vakti.

Lewandowski ve Harry Kane’i çok beğeniyorum. Süper Lig’de Burak Yılmaz’ı çok beğeniyordum. Ara Sıra ofsayta giriyorum galiba ona benziyorum ama olsun Burak Yılmaz koskocoman topçu ona hayranım. İnşallah bir yere dek onu yakalamak istiyorum. (Milliyet)

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze Sohbet Trend Sohbet Balım Sohbet Hilal Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 125 defa

Kategori: Mynet Spor

Yayınlanma Tarihi: 07 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat