Galatasaray efsanesinden Falcao’ya flaş sözler!

Galatasaray efsanesinden Falcao’ya flaş sözler!

Galatasaray efsanesinden Falcao'ya flaş sözler!

Tugay Kerimoğlu, Galatasaray’ın evinde Antalyaspor ile 0-0 berabere kaldığı mücadeleyi beIN Sports ekranlarında yorumladı. İşte Kerimoığlu’nun sözleri…

“İKİ STOPERDEN BİRİ ÇIKABİLİRDİ”

2. benzeri ara sıra aynı seviyede olsa da istekli oyunu gösterdi Galatasaray fakat iyi kapanan takımı açılmak için topun yönünü fazla seri değiştirmeli ve şut atma özelliğine sahip olmalısınız. İki stoperinden birini çıkarıp problem yaratabilirdi Galatasaray. Antalyaspor istediğini aldı.

“ANTALYA MI 10 KİŞİ KALDI?”

Antalyaspor’a bakarsak, ben 2. yarıda kaleci Okan’ı hiç duymadım. Tüm oyun Antalyaspor sahasında oynandı. Bir ara Antalyaspor mu 10 kişi kaldı diye düşündüm. Ara Sıra teknik direktörlerin de us tarzı var, 2 maç kazanınca sabır mekanizması çok değil ve teknik direktörlere yol verilir.

“FORVET KARŞILIĞINI BULAMIYOR”

Falcao büyük düşüncelerle geliyor, karşılığını alamadığınız bir Diagne var. Oğulcan yüzde 100’ünü vermeye çalışıyor lakin beceriksiz olan alan bütün olarak karşılığını bulamıyor.

“AİDİYET TÜRKLERDE VAR”

Adam Avrupa’da oynamış, her ayın 1’inde maaşını alıyor. Geliyorsunuz, ödeme sisteminde doğru bir durum olursa, yüzde yüz verim alırsınız oyuncudan. Bunu ben bile Galatasaray’da yaşadım. Aidiyet, Türk insanında var.

“DENETLEMEK LAZIM”

Falcao santrfor olarak oynadığında size kendini hissettiriyor lakin bugün geldiğinde yalnızca Oğulcan varsa ileride, denetlemek da gerekiyor.

“KENDİ DOKTORUN OLMALISIN”

Bir vücudun sahip olduğu güce ne dek sahipsen, kendi doktorun olursun. Hazır olmazsan, söylersin, yahut bu ortaya çıkar. Bunu teknik direktör söyleyemez, senin doktora söylemen lüzumlu.

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 127 defa

Kategori: Mynet Spor

Yayınlanma Tarihi: 03 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat