FileZilla Portable v3.48.1

FileZilla Portable v3.48.1

FileZilla Portable v3.48.1

FileZilla ile site ve sunucularınızda ama dosyalara müdahale edebilirsiniz. Dosyaları silebilir, izinlerini değiştirebilir yenilerini atabilirsiniz. Bir De artık portable versiyonuyla işlerinizi daha basit ve sade biçimde yapabilirsiniz.

FileZilla Özellikleri;

Dosya düzenleme, silme, yükleme, izinleri değiştirme, isim değişim.Dosyalara doldurma veya indirme işlemi sırasında kaldığı yerden devam etme.SFTP, FTP bağlantısı sağlama.Aktarım tipini değiştirerek yerinde biçimde doldurma. (ASCII)Gizli dosyaları görüntüleme.Boyut eşleştirmesi yaparak, eski ve yeni dosya için yapılacakları seçme.

FileZilla bedava olarak sunulan bir programdır. İşlemlerinizi zahmetsizce ve fazla hızlı şekil de yapmanıza ihtimal tanır. Kolay ve elverişli arayüzü bir uçtan bir uca tatbik da güçlük yaşamazsınız. Yapılan işlemler üstteki kısımda yer alan metin kutusunda kaydolur, hangi işlemlerin başarılı ya da yanlış olduğunu buradan görebilirsiniz. Sınırsız dosya aktarabilir ve benzer anda bir fazla aktarma işlemi yapmanıza müsade verir. Keza dil seçeneği olarak Türkçe mevcut, bu da öteki programlara tarafından öbür bir + yönü.

FileZillaPortable

Desteklenen Diller: Türkçe ve Öteki Diller

İşletim Sistemi: Windows Vista +

Imalatçı: PAF

Bellek: 14.9 MB

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim Sohbet Hilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Mynet Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 3 defa

Kategori: Mynet Teknoloji

Yayınlanma Tarihi: 13 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
%d blogcu bunu beğendi: