Fenerbahçe Mesut Özil’e kavuşuyor! O tarih ortaya çıktı

Fenerbahçe Mesut Özil’e kavuşuyor! O tarih ortaya çıktı

Fenerbahçe Mesut Özil'e kavuşuyor! O tarih ortaya çıktı

Fenerbahçe’nin Mesut Özil hayali artık reel oluyor… Sadece Türkiye’de değil tüm dünyanın peşine düşüp takip ettiği transferde her geçen gün sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Kazanacağı ücretten giyeceği forma numarasına ve kalacağı eve kadar çoğu konu belirlenen Mesut, Arsenal ile sözleşmesinin feshi konusunda son aşamaya geldi.

Twitter’da dün takipçilerine verdiği cevaplarda İstanbul’da en fazla sevdiği semtin Kadıköy olduğunu vurgulayan yıldız futbolcu, Çubuklu’yu giymek için gün sayıyor.

HER SÖZÜ GÜNDEMDE
Çubuklu’yu giymeye hazırlanan Mesut ‘un önceki gün Twitter’dan yaptığı talimat dünya gündeminde de yer aldı. İspanyol Mundo Deportivo, ESPN ve Mirror, yıldız futbolcunun F.Bahçe ile ilgili sözlerine yer verdi.

İSMİ BİLE YETTİ
Fenerbahçe’nin imza aşamasında olduğu Mesut Özil’in aktarma haberleri bile kulübün değerini artırmasını sağladı. Son dönemde borsada yükselişe geçen sarılacivertlilerin piyasa değeri de 1 haftada 1 milyar TL arttı. Geçtiğimiz hafta 3.2 milyar TL olan kulüp değeri 4.2 milyar TL’ye yükseldi.

SAHA DIŞINDA DA KAZANDIRACAK!
Mesut Özil’in önceki akşam milyonlarca takipçisinin olduğu sosyal medyada Fenerbahçe ile ilgili sözleri sadece Türkiye’de değil bütün dünyada geniş akustik uyandırdı.

Twitter’da 25.5 milyon, instagram’da 23 milyon, facebook’ta ise 39 milyon takipçisi olan yıldız futbolcunun popülaritesini göstermek isteyen sarı-lacivertliler, bu süreçte manâlı bir PR çalışması yapıyor. Mesut’un sosyal medyadaki etkisinden de adet edinmek isteyen Fenerbahçe, bu mecralardan gelir sağlamayı planlıyor.

HAFTA SONU ARABASI GELİYOR!
Başkan Ali Koç’un, “Gerçekleşmesi şiddet bir rüya” dediği Mesut için bu kez, “Daha yakınız” itirafının arkasından yıldız futbolcu da sosyal medyadan aşkını duyurmuştu.

32 yaşındaki 10 numara, Türkiye’de yalnızca çocukluğundan bu yana taraftarı olduğu Fenerbahçe’de oynayacağını söyledi ve bu paylaşımlar milyonlarca etkileşim aldı. Mesut Özil ile ilgili dün bir detay daha ortaya çıktı. Deneyimli futbolcunun lüks bir markadan sipariş verdiği yeni aracının hafta sonunda İstanbul’a olacağı öğrenildi.

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim Sohbet Hilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 3 defa

Kategori: Mynet Spor

Yayınlanma Tarihi: 13 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
%d blogcu bunu beğendi: