Fenerbahçe Mesut Özil transferinin anahtarını buldu! 8 milyon euro için…

Fenerbahçe Mesut Özil transferinin anahtarını buldu! 8 milyon euro için…

Fenerbahçe Mesut Özil transferinin anahtarını buldu! 8 milyon euro için...

Süper Lig’in 14. haftasında Başakşehir’i sahasında misafir eden Fenerbahçe, mücadeleden 4-1’lik galibiyetle ayrılmış ve ligde tepe yarışında ‘bende varım’ mesajını vermişti.

Sarı lacivertliler bu maçla beraber ara transferde atılacak imzalar için çalışmalarını yürütürken, bilindiği üzere kısa süre önce Sportif Direktör Emre Belözoğlu yönetiminde Mesut Özil ve menajeri ile masaya oturmuştu.

Premier Lig devi Arsenal’de aldığı yüksek maaş sebebiyle mobbing ile karşı karşıya kalan ve teknik direktör Mikel Arteta kadar kadroya dahil edilmeyen Mesut Özil’in de Fenerbahçe’ye transferine sıcak baktığı biliniyor.

aynı zamanda Fenerbahçe – Mesut Özil görüşmesinde masaya yatırılan konular ve teferruat ortaya çıktı…

şu anda Arsenal’den takvim 20 milyon euroluk ücret alan Mesut Özil’in Fenerbahçe’den istek ettiği rakamın emin olduğu ifade edildi.

İŞTE MESUT’UN İSTEDİĞİ SAYI!
Yıldız futbolcu, acilen aldığı maaştan bütük bir fedakarlık yaptı ve Fenerbahçeli yetkililerden 8 milyon euro istek etti.

Bu görüşmenin ardından Fenerbahçe’nin Mesut Özil için hazırladığı plan belirli oldu. Sarı lacivertli kulübün kurmayları, kendi içlerinde yaptığı konuşmada Mesut transferinin tamamlanması için atılacak adımı belirledi.

SPONSOR BULUNACAK
Aktarılan bilgilere tarafından başta Mesut Özil cephesi ve Arsenal’in daha önce de anlaştığı gibi sözleşmeyi feshedecek. Mesut bu nedenle bedelsiz oyuncu statüsüne geçecek.

Bunun arkasından Fenerbahçe yönetimi atağa geçecek ve Mesut Özil’e yıllık 8 milyon euro ücret verilebilmesi için sponsorlar bulunacak. İddialara göre Fenerbahçeli kurmaylar, Mesut için sponsor bulmakta zorluk çekmiyor ve adaylar var.

Yaşanan bu gelişmelerle beraber masaya oturulacak ve Mesut Özil, kendisini Fenerbahçeli yapan sözleşmeye imzayı atacak.

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 125 defa

Kategori: Mynet Spor

Yayınlanma Tarihi: 27 Aralık 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat