Fenerbahçe Beko’da Igor Kokoskov: Bizim önceliğimiz…

Fenerbahçe Beko’da Igor Kokoskov: Bizim önceliğimiz…

Fenerbahçe Beko'da Igor Kokoskov: Bizim önceliğimiz...

Sırp başantrenör, sarı-lacivertli kulübün internet sitesinde bulunan açıklamasında, “Yaşadıkları zorlu ve başantrenör değişikliğine dışarı giden sürece karşın iyi oynayıp için yeterli yeteneği olduğunu belirten bir rakibimiz olacak. Özellikle son birkaç maçta bunu kanıtladılar. ASVEL’e aleyhinde kayda değer bir galibiyet aldılar ve kendi liglerinde de kazandılar. İyi ve sağlam bir oyun sergiliyorlar. Bizim önceliğimiz kendi oyunumuza konsantre olmak ve rakibin bütün kozlarına cevap verebilmek olacak.” ifadelerini kullandı.

Yunan ekibinin etkin ismi Nemanja Nedovic’e dikkati çeken Kokoskov, şunları kaydetti:
“Nemanja Nedovic’in derhal Avrupa’da eşleşmesi en zorlama oyunculardan biri olduğunu da biliyoruz. Aslında çok formda. İlk olarak kendi oyun planımıza odaklanmalıyız. Ama bununla birlikte, şimdi Avrupa’nın en iyi hamle oyuncularından biri olan Nedovic’in savunmasına da dikkat etmeliyiz.”

Sarı-lacivertli oyuncu Edgaras Ulanovas ise fazla önemli bir maça çıkacaklarını belirterek, “Bizim için çok kayda değer bir maç. Yoğun bir fikstürden geçiyoruz. Çift maç haftaları tekrar tekrar zordur. İyi bir başarı aldık, ancak o karşılaşmayı unutmalı ve Panathinaikos’a odaklanmalıyız. Panathinaikos son maçında oynadı. Yüksek skor yapabilen oyuncuları var. Özellikle Nedovic ve Papapetrou oynuyorlar. Eğer bu mücadeleyi istiyorsak konsantre olmalı ve bilhassa savunmada iyi meslek çıkarmalıyız.” değerlendirmesinde bulundu.

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50