Fatih Terim’den Malatyaspor maçı sonrası flaş yorumlama! Mayıs’ta ayrılacak mı?

Fatih Terim’den Malatyaspor maçı sonrası flaş yorumlama! Mayıs’ta ayrılacak mı?

Fatih Terim'den Malatyaspor maçı sonrası flaş yorumlama! Mayıs'ta ayrılacak mı?

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Malatyaspor’u penaltılarla geçtikleri mücadelenin ardındaki flaş bir izah etme yaptı.

Deneyimli hoca aktarma sorulunca, “Yönetimle bir görüşmem olmadı. Malumu ilan ettim. herkes konuşurken, ben de açıkladım. Bugün derin bir yalnızlık hissettim. Ben kişilere, gruplara değil Galatasaray sözüm var. Zaten Mayıs’ta keza sözüm, ayrıca kontratım bitiyor. Sözümde durmaya devam edeceğim.” cevabını verdi.

Fatih Terim: Derin bir yalnızlık hissediyorum

Maçı değerlendiren Terim, “İki taraf için de kuvvet maç oldu. Malatyaspor’u tebrik ederim, kazanabilirlerdi. Bizim için geç oldu, şiddet oldu fakat oldu. Oyuncularımı kutlarım. Derbi maçı öncesi bu değin yorulmadan, ekstra mücadele etmeden galip gelmek isterdik. Sonuçta cuma günkü kura çekiminde varız.” dedi.

Beşiktaş derbisi için de konuşan teknik adam, “Bizim dışımızda cümbür cemaat içeride kura çekti, biz dışarıya oynadık. Deplasman, seyahat… Programda değişim yaptık, bu kadar geç döneceğimizi varsayım edemedik. Çarşamba izin verdik, antrenmanı perşembeye aldık. Ardından Beşiktaş maçına hazırlanacağız.” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50