Erol Bulut iki yıldızın üstünü çizdi! Devre aralarında gidiyorlar

Erol Bulut iki yıldızın üstünü çizdi! Devre aralarında gidiyorlar

Erol Bulut iki yıldızın üstünü çizdi! Devre aralarında gidiyorlar

Süper Lig’in en fazla gol atan takımı olmasına karşın en fazla gol yiyen takımlarından birisi de olan Fenerbahçe, devre aralarında bu soruna bir çare bulmak için kolları sıvadı.

Yediği 20 golle irtifa mücadelesi veren takımlar içinde en fazla gol yiyen ekip durumunda olan Fenerbahçe, bu durumu düzeltmeden üstünlük mücadelesi veremeyeceğini biliyor. böylece stoper transferi için ciddi araştırmalar yapılıyor.

LEMOS HAYAL KIRIKLIĞI YARATTI

Sezon başı aktarma edilen stoperlerden Lemos hemen hemen oynadığı her maçta ciddi hatalar yaptı ve puan kayıplarına sebep oldu.

Tisserand ise yaptırdığı basit penaltılarla eleştirildi. Serdar derhal en etkin stoper olarak uyarı çekiyor. Sadık da alternatif oyuncu olarak kadroda yer alıyor.

Yönetim, ilk elden birincil 11’de yer alacak ve kalitesi tartışılmayacak bir stoper arayışında… Bu sayede takımın ikinci güya kalesinde daha az gol görmesi hedefleniyor.

KİRALIK GİDEBİLİRLER

Fenerbahçe’de muhakkak ayrılacak isimlerden Nabil Dirar’a 2 ad daha eklendi. Milliyet’in haberine tarafından şimdi güçsüz halka olarak, bekleneni veremeyen Mauricio Lemos ve Kemal Ademi görünüyor. İki oyuncudan biri kiralık gidebilir.

YENİ MALATYA VE ALANYA’DA BAŞARMIŞTI

Teknik Direktör Erol Bulut’un üzerinde durduğu en manâlı konuların başında güçlü defans geliyor. Daha önce çalıştırdığı Yeni Malatyaspor ve Alanyaspor’da bu özelliği ile uyarı çeken genç teknik adam bunu hemen şimdi sarı-lacivetlilerde gerçekleştiremedi.

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur


Yazar: admin

Görüntüleme: 18 defa

Kategori: Mynet Spor

Yayınlanma Tarihi: 29 Aralık 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Mynet Sohbet Zurna Sohbet Geveze Sohbet Geveze Chat Mynet Chat Zurna Chat