Erman Toroğlu’dan flaş Beşiktaş yorumu!

Erman Toroğlu’dan flaş Beşiktaş yorumu!

Erman Toroğlu'dan flaş Beşiktaş yorumu!

Siyah-beyazlılar ilk 45 dakika hatasız oynadılar. En iyi yaptıkları meslek; topu rakibe verip sonra 4-5 kişiyle aniden sıkıştırmak oldu. Aldıkları toplarla Rize defansı kendine gelemeden hakim saldırı yaptılar. Yıkıntıilginç goller oldu.

Bunu maç her tarafında devam ettirdiler bilhassa hücum preste. Rize defansının bu büyük hataları yapmasında bu baskının büyük payı vardı. Rize defansında Meriah harika işler yaptı. Dün gece Beşiktaş bu değin gol attıysa bu gollerin çoğunluğunda asistleri o yaptı.

Kaleciyle ve arkadaşlarıyla anlaşamadı. Hani vardır ya; sevgililer “Biz birbirimizi anlayamıyoruz” derler, dün gece onun gibiydi. Aboubakar, bu kadar yol, anne ölümü, bıkkınlık çekmesine karşın sahadaki en diri isimlerden biriydi.

Aboubukar varsa Beşiktaş’ta gol sıkıntısı güç olur. Sebebi; tüm dikkatleri üstüne çekiyor. Arkadaşlarına anlamsız alan yaratıyor. İyi verkaçlara giriyor. Ara Sıra de pozitif bir bencillik yapmasa skor daha pozitif artardı.

Fakat şu var; Larin’in attığı gollerin hemencecik hepsinde Rizespor defansının asistliği var. Bu dek yıldır futbolun içindeyim, böyle bir olayı ilk kez yaşıyorum. yeniden yaşayacağımı zannetmiyorum. Ne çağırmak istediğimi maçı seyretmeyenler özet yayınlarına bakınca daha iyi anlarlar.

Ekip minik ufak oynamaya başlayınca ve teknik adam kimseye hükümlü olmayınca, kendini bir halt zanneden futbolcular da yavaşça adam olmaya başlamışlar. İsimler vermeye lüzum yok.

Sergen şunu oturturmuş, “Ya oynarsınız ya gidersiniz. Çalışır oynarsanız da size formayı veririm”. Öteki bazı teknik adamların yaptığı adaletsizliği Sergen yapmıyor. Onun için de ekip yükselişte.

Peki Rize’ye ne demeli… Rize’nin teknik adamı yıllardan beri defans oynadı. Eğer teknik adamlığını yaptığı takım bu golleri yiyorsa önce faturayı ona keserim.

Yalnız skor 3-0 olduktan sonradan Beşiktaş’ta laubalilik baş gösterdi. Bir ara maç aniden 3-3 olabilirdi. Fakat o basit vuruşları yapacak adam ya da adamlar Rize’de yoktu. Yani maçın skoru tamamlanmış da bir maçı bu tip skorla kazandığın süre bir d e işin o tarafını düşüneceksin. Kötü olduğu süre cümbür cemaat konuşur ama bu işler iyi olduğu zaman daha çok konuşulması lüzumlu.

Hakem için zararsız bir maç oldu. Yalnız şunu söylemeden geçemeyeceğim; anormal derecede konuşuyor ihtiyar dedikoducu kadınlar gibi. Hakem düdüğüyle konuşur çenesiyle yok. Beşiktaş da çayı fazla demledi.

sizlere www.mynetsohbeti.com farkıyla sunulmuştur.

Geveze Sohbet Trend Sohbet Balım Sohbet Hilal Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 134 defa

Kategori: Mynet Spor

Yayınlanma Tarihi: 07 Ocak 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Zurna Sohbet Mynet Sohbet Geveze Sohbet Sohbet Chat